Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

XIX Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2016 czas zacząć

01.07.2016, 06:59:04 Rozmiar tekstu: A A A
XIX Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2016 czas zacząć

Już 10 lipca rusza XIX edycja Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2016. W tym roku zapraszamy na 5 koncertów, w pięć kolejnych niedziel lipca i sierpnia. W koncercie inauguracyjnym wystąpi znany już elbląskiej publiczności Artur Gotz z zespołem muzycznym i będziemy mieli okazję posłuchać piosenek m.in.  z Kabaretu Starszych Panów czy z repertuaru Marka Grechuty.

Kolejne koncerty przyniosą nam trochę jazzu, klasyki, bałkańskiego temperamentu i zadumy francuskiej ulicy. Tradycyjnie też wystąpią elblążanie – zaprezentują się nasi stypendyści – Barbara Misiewicz i Krzysztof Narodowski ale i Robert Furs. Nowością będzie konkurs poświęcony postaci Henryka Sienkiewicza realizowany we współpracy z Warmińsko-Mazurską Biblioteką Pedagogiczną w Elblągu a tradycją konkursy organizowane wspólnie z naszymi patronami medialnymi. Nagrodami będą książki, płyty ale i też bony edukacyjne ufundowane przez Szkołę Języków Obcych Regent w Elblągu.

Niestety nie będziemy w tym roku mieli możliwości napić się kawy czy zjeść lody na tarasie restauracji ale spragnieni będą mieli możliwość zakupu napojów. W przypadku deszczu proszę pamiętać o parasolach no i będzie też możliwość dojazdu na koncert zabytkowym tramwajem.

W tym roku, z okazji jubileuszu 50-lecia Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego, patronatem honorowym objął Letni Salon Muzyczny Prezydent Elbląga Witold Wróblewski a nasz projekt realizowany jest przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląg.

Zapraszamy do muszli koncertowej w Bażantarni. początek wszystkich koncertu godz. 17.00 wstęp wolny.
 

ETK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Skrzypek
  Piątek, 01.07

  Szkoda ,ze tak mało ty ch koncertów...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5413930416107