Czwartek, 18.08.2022, Imieniny: Helena, Ilona, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

W zdrowym ciele zdrowy duch – zajęcia dla seniorów

09.10.2013, 08:40:07 Rozmiar tekstu: A A A
W zdrowym ciele zdrowy duch – zajęcia dla seniorów
Fot. nadesłane

Wszystkie osoby w wieku dojrzałym, które lubią spędzać aktywnie i przyjemnie czas Centrum Tańca Promyk zaprasza na zajęcia taneczne 50+.

Zajęcia skierowane są do pań i panów, którzy chcą zadbać o dobrą kondycję i dobry humor. Taniec ma doskonały wpływ na układ ruchowy, krążenia i oddechowy. Taniec usprawnia ciało, dodaje energii i pozwala rozładować negatywne emocje. Zajęcia taneczne to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Dla wielu seniorów taniec może stać się nowym hobby i świetną zabawą.

- W zajęciach udział wziąć może każdy chętny - mówi wykwalifikowany instruktor zajęć Katarzyna Lesz. – Tempo nauki będzie dostosowane do postępów uczestników. Na zajęciach będzie fitness, gimnastyka oraz nauka podstawowych kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich w wersji solo.

Na zajęcia należy zabrać obuwie zamienne oraz wygodny strój. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę o godzinie 15:00 w CT Promyk, przy ul. Browarnej 80.

Miesięczny koszt zajęć to 30 zł. Karnet do nabycia w kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Informacje o zajęciach można uzyskać pod numerem telefonu:  55 611 01 30/40 lub 609 977 220 oraz adresem e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl.

 

Autor: Zyta Wrzos

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1799190044403