Środa, 26.06.2019, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Literackie święta

24.05.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami IV Światowy Dzień Poezji w Elblągu oraz Święto Książki.
Atrakcji związanych z tymi świętami było sporo. W piątek odbyły się spotkania autorskie z Andrew Finchamem, Aleksandrem Nawrockim oraz Bohdanem Wrocławskim, które odbyły się w Bibliotece Elbląskiej, Instytucie Pedagogiczno-Językowym PWSZ, Centrum Językowym Speakeasy oraz w SDK Zakrzewo. Wszyscy zainteresowani mogli bliżej poznać twórców i ich dorobek literacki.

Również w piątek zaczęły się imprezy w ramach Święta Książki. Elblążanie mieli okazję spotkać się oko w oko z autorem kilku książek i jednocześnie dziennikarzem pochodzącym z naszego miasta, Romanem Warszewskim oraz z elbląskim poetą Jarosławem Gruzlą.

W sobotę w Galerii El olsztyński zespół literacko-muzyczny "Scena Babel" dał koncert poetycki pt."Przemiany". Artyści zaprezentowali swoje własne utwory oraz znane piosenki m.in. Edith Piaf. Natomiast wczoraj w klubie Krypta odbyła się biesiada literacka, w której wzięli udział aktorzy z Elbląga.

Święta miały posłużyć zwróceniu uwagi na miejsce książki w kulturze oraz promocji lokalnego środowiska literackiego.Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.