Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Tydzień do premiery

25.09.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tydzień do premiery
Tylko 7 dni pozostało do premiery niezwykłego spektaklu zatytułowanego „Cafe Sax”. Aktorzy próbują, krawcowe szyją kostiumy, a Mała Scena powoli zamienia się w kawiarnię.

Elbląscy wielbiciele teatru już zacierają ręce na najnowszy spektakl przygotowany przez Teatr Dramatyczny w Elblągu. Twórcy „Cafe Sax” liczą na, że to niecodzienne widowisko muzyczno - taneczne wyciągnie elblążan z domów. Gwarancją sukcesu jest wspaniały repertuar – najbardziej znane utwory Agnieszki Osieckiej oraz wspaniali wykonawcy – aktorzy Teatru Dramatycznego. Nie możemy zapomnieć tu również o twórcach tego widowiska, a więc Cezarym Domagale, który zrealizował już w naszym teatrze m.in. Tajemniczy ogród, autorce scenografii Tatianie Kwiatkowskiej, najbardziej znanej jako autorka scenografii do kabaretu Olgi Lipińskiej oraz choreografie Tomaszu Tworkowskim.

Byliśmy na próbach tego spektaklu i możemy zagwarantować, że warto na kilka godzin zostawić domowe pantofle, wygodny fotel i telewizyjne reality show i wybrać się do teatru. Tam w kawiarnianej atmosferze, przy lampce wina oddać się będzie można duchowej uczcie.

Na zdjęciu: pracownia krawiecka.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Przygotowania do "Cafe SAX" ( zdjęć 5 )
Dodano: 2004-09-24 | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.