Poniedziałek, 5.12.2022, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Kto dla nas to wybuduje? Drugie podejście do budowy basenów przy ul. Moniuszki

24.05.2022, 21:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kto dla nas to wybuduje? Drugie podejście do budowy basenów przy ul. Moniuszki

Kolejne podejście do budowy basenów na terenie kąpieliska przy ul. Moniuszki. Miasto ogłosiło drugi przetarg na ich wykonanie. Czy ty razem ktoś się zgłosi? Przypomnijmy, że Miasto unieważniło pierwszy przetarg na budowę basenów odkrytych z zabudową towarzyszącą na terenie kąpieliska przy ul. Moniuszki. Przystąpiła do niego tylko jedna firma, która zaproponowała blisko 15,4 mln zł za realizację zadania. Kwota ta jednak o ponad 7 mln zł przekracza budżet inwestycji. 

 

Baseny o konstrukcji szkieletowej przy ul. Moniuszki mają powstać w tym roku, najlepiej jeszcze w wakacje. Dziś, 24 maja, Miasto ogłosiło drugi przetarg.

 

Zakres zamówienia, jak czytamy w ogłoszeniu, obejmuje m.in. budowę: basenu rekreacyjnego ok. 25 x 12,5 m ze stałą głębokością wody 1,20 m, basenu rekreacyjnego ok. 16,0 x 9,0 m, o głębokości 1,00 m, basenu rekreacyjnego ok. 16,0 x 9,0 m, głębokości 0,60 m, kompleksu trzech zjeżdżalni wodnych z hamowniami (szeroka, rurowa i mulitislide), wodnego placu zabaw dla dzieci – splash park i brodzik, boiska do piłki plażowej oraz strefy wypoczynku z lekkimi zadaszeniami i suchego placu zabaw dla dzieci.

 

Na oferty chętnych Miasto czeka do 10 czerwca.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Tadek
  Wtorek, 24.05

  Oby nie doszło do tej " inwestycji".

 2. 2
  +17
  ~ Lobo 51
  Wtorek, 24.05

  Lepiej niech nie budują takiego badziewia na 50 osób. Przecież żeby takie "coś" zaprojektować to nie ma potrzeby być architektem, dzieci w przedszkolu mają więcej fantazji. Taki projekt to kolanie można narysować w 5 minut Bajorka to można wybudować w Milejewie czy w Pruchniku lub na każdym osiedlu. Przecież jak zniszczą taki obiekt który funkcjonował bez mala 90 lat to kto go kiedykolwiek odtworzy. Więcej wyobraźni mamy XXI w. a oni wciąż w szarej komunie. Panowie decydenci udajcie się na wycieczkę do Hamburga czy Hiroszymy , /tych miast po wojnie nie było/ basenów jest tyle że bez tłoku o każdej porze dnia można korzystać. Panie Wróblewski Elbląg będzie istniał nie tylko za Pana kadencji ale znacznie dłużej. Niech Pan coś wybuduje na przyszłe pokolenia

 3. 3
  +16
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 24.05

  Wstyd ogromny, miasto tej wielkości - nie posiada basenu odkrytego .Brak słów.

 4. 4
  +16
  ~ Dość
  Wtorek, 24.05

  Nie wydawajcie naszej kasy na ten bubel. Już raz pobudowano kameralny dziadowski most unijny z pojedynczym wąskim pasem na którym tworzą się korki,bez chodnika,bez dróg rowerowych. Ten basen będzie jak ten most. Wam już i tak mało zostało na stołkach. Poczekamy aż przyjdzie zmiana na lepsze. Ktoś przyjdzie i zrobi to porządnie. Wy już się lepiej za nic nie bierzcie.

 5. 5
  +9
  ~ Qaz
  Wtorek, 24.05

  Proponuje skontaktować się z właścicielami energylandii jak budować i w w jakim tempie jeżdżę tam od 4 lat i widać jak strefa basenowa jest rozbudowywana

 6. 6
  +13
  ~ KieszonkowyDurszlak
  Środa, 25.05

  Można ten badziew jakoś zablokować jeszcze? Panowie i Panie Radne. Prosimy o pomoc. Proszę otworzyć oczy osobom decyzyjnym. Hańba i wstyd...

 7. 7
  +12
  ~ jw
  Środa, 25.05

  Jezu co to jest? Oczywiście konsultacji społecznych nie było.

 8. 8
  +14
  ~ i tyle.
  Środa, 25.05

  Nie poprawiajcie niemca. Moim zdaniem należy odtworzyć to jako kompielisko miejskie.

 9. 9
  +11
  ~ Konkurs!
  Środa, 25.05

  ta sadzawka jest przecież budowana dla jednego człowieka o odpowiedniej tuszy? Kto to?

 10. 10
  +11
  ~ mieszkaniec
  Środa, 25.05

  Widząc wizualizację to zakup w Castoramie by wystarczył

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3337969779968