Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Mieszkania dla Młodych w Elblągu już od 3300 zł/m2. Zamieszkaj na Osiedlu Sadowa

16.09.2017, 08:00:30 Rozmiar tekstu: A A A
Mieszkania dla Młodych w Elblągu już od 3300 zł/m2. Zamieszkaj na Osiedlu Sadowa

Teren dawnego ogrodnictwa przy ul. Sadowej w ciągu kilku najbliższych lat zamieni się w kameralne, komfortowe i nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Właśnie rozpoczęła się realizacja pierwszego etapu budowy Osiedla Sadowa.  Łącznie na terenie 2,5 ha wybudowanych zostanie siedem budynków czteropiętrowych o wysokości 4 i 5 kondygnacji. Pod każdym z nich znajdzie się hala garażowa. Osobom zainteresowanym nabyciem swojego nowego mieszkania na Osiedlu Sadowa radzimy pospieszyć się z decyzją w sprawie jego zakupu. Wolnych lokali w pierwszym budynku zostało już niewiele.

Osiedle Sadowa realizuje pod marką EL INVEST deweloper Włodzimierz Powązka. Inwestor ma już za sobą kilka inwestycji mieszkaniowych m.in. w Olsztynie (Zielone Tarasy) i Elblągu (Dom przy Winnej). Współpracował również przy inwestycjach deweloperskich realizowanych na terenie Warszawy (Apartamenty Szembeka), Ciechanowa (Osiedle Tęczowe, Central Park Ciechanów) i Ostrołęki.

W pierwszym etapie realizacji Osiedla Sadowa powstanie budynek czteropiętrowy z 60 mieszkaniami. Jego projektant - dobrze znana w Elblągu firma Atelier Hoffmann, zaprojektowała lokale o szerokim wachlarzu metraży – od 30 do nawet 85 m2.

Mieszkańcy Osiedla Sadowa będą mieli do dyspozycji przestronne tarasy dysponujące powierzchnią nawet do 118 m2, windy na klatkach schodowych oraz hale garażowe pod każdym budynkiem. W ramach zagospodarowania terenu osiedla powstaną także zewnętrzne miejsca postojowe dla pojazdów, tak modna ostatnio siłownia zewnętrzna dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci

– wylicza zalety Osiedla Sadowa deweloper Włodzimierz Powązka.

Bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla na pewno poprawi osiedlowy monitoring z podglądem placu zabaw w domowym telewizorze, ogrodzenie terenu oraz bramy wjazdowe na pilota.

Budowa pierwszego budynku właśnie się rozpoczęła. Jego ukończenie przewidziane jest na koniec 2018 r.

Tym co wyróżnia inwestycję przy ul. Sadowej od innych, jest bardzo atrakcyjna cena mieszkań. Swoje wymarzone „M” można tu nabyć już od 3300 zł za metr kwadratowy. Dzięki temu inwestycja w całości kwalifikuje się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, którego ostatnia edycja ruszy z początkiem 2018 r.

Kompleksową obsługą sprzedaży mieszkań na Osiedlu Sadowa zajmują się specjaliści z firmy RYNEK-PIERWOTNY.NET, którzy doradzają wszystkim zainteresowanym nabyciem lokalu szybki kontakt z biurem sprzedaży.

Mieszkania w pierwszym budynku, który spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Codziennie odbieramy po kilkadziesiąt telefonów z pytaniami o mieszkania. Na chwilę obecną mamy już zarezerwowane dwie trzecie lokali w obecnie realizowanym budynku. Tych, którzy chcą wybrać mieszkanie zapraszamy do wizyty w naszym biurze sprzedaży, które mieści się na terenie inwestycji przy ul. Sadowej

-  poleca Piotr Kaczmarczyk, Menedżer Sprzedaży Inwestycji.

Więcej szczegółów na temat inwestycji, w tym tabele lokali mieszkaniowych, znaleźć można na stronie internetowej www.osiedlesadowa.gratka.pl Obserwuj nas także na profilu inwestycji Osiedle Sadowa na Facebooku, gdzie publikować będziemy najnowsze wieści z placu budowy i nie tylko.
 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 8

%75.0 %25.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 ) fot. materiały inwestora EL INVEST


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.37494206428528