Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Regal Park - relacja z budowy

01.03.2019, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Regal Park - relacja z budowy

123 mieszkania, 3 kondygnacje lokali użytkowych, dwa poziomy hali garażowej, aż 14 naziemnych kondygnacji  - takie są rozmiary największego budynku mieszkalnego w centrum Elbląga. 

„Regal Park” powstaje przy skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Nowowiejskiej. Uzupełnieniem inwestycji będzie nawiązujący do jej nazwy zielony park, który zostanie utworzony przed budynkiem, od strony północnej.

Już z pięter znajdujących się w połowie budynku będzie widoczna panorama miasta ale to taras widokowy z częścią wypoczynkową, zlokalizowany na dachu budynku, ma być największą atrakcją inwestycji. Góra Chrobrego, Stare Miasto, światła Gdańska - takie widoki będą podziwiali właściciele mieszkań na najwyższych kondygnacjach w „Regal Park”. Każdy z lokali zostanie wyposażony w duże okna o wysokości ponad dwóch metrów i balkony lub loggie. 

Duża część mieszkań jest już sprzedana, chociaż oferta jest jeszcze na tyle szeroka, że każdy kto zapozna się z listą lokali widocznych na stronie internetowej inwestycji: www.regal-park.pl, znajdzie dla siebie wymarzoną powierzchnię i rozkład pomieszczeń. Przypominamy, że wielkości lokali są bardzo zróżnicowane, od 37 m2 do aż 130 m2. Najmniejszy wybór mają klienci, którzy chcieliby zamieszkać na ostatnich piętrach – tam niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane „na pniu”.  Apartamenty na XI, XII i XIII piętrze mają mieć podwyższony standard: będą wysokie na ponad trzy metry i zaopatrzone w tarasy rozciągające się wzdłuż całego lokalu.

Część biznesowa to prestiżowe lokale biurowe klasy A, posiadające ciche windy, duże otwarte biura, sale spotkań, obsługę konsjerża. Do dyspozycji klientów będą lokale usytuowane na I i II piętrze. Istnieje możliwość zakupu większej ilości powierzchni biurowej – to oferta dla dużych partnerów coworkingowych.

Budynek zostanie oddany do użytku pod koniec 2020 roku. 

Prace budowlane realizowane są według harmonogramu przedsięwzięcia stworzonego na potrzeby realizacji inwestycji. Aktualnie trwa kontynuacja prac ziemnych i palowanie gruntu pod budynek, a w niedługim czasie zostanie wylana płyta denna i rozpocznie się budowa hali garażowej. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym prace realizowane są bez zbędnej zwłoki.

Dostępna jest strona internetowa inwestycji: www.regal-park.pl. Rezerwację wybranego lokalu można dokonać w biurze sprzedaży dewelopera - Freedom nieruchomości przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, również tutaj uzyskacie Państwo wszelkich niezbędnych informacji. Opiekunem inwestycji jest specjalista d/s rynku deweloperskiego Aleksandra Kraińska tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100. 


Zapraszamy


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.