Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Gdzie kupić mieszkanie w Elblągu i okolicach? INFO RAPORT o inwestycjach mieszkaniowych

28.12.2017, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gdzie kupić mieszkanie w Elblągu i okolicach? INFO RAPORT o inwestycjach mieszkaniowych

Z myślą o naszych Czytelnikach oraz o wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania w Elblągu, przygotowaliśmy kolejną odsłonę INFO raportu dotyczącego inwestycji deweloperskich. Jest także bardzo ciekawa oferta z terenu Mierzei Wiślanej. Z naszego zestawienia dowiecie się m.in. kto, gdzie i w jakim standardzie buduje mieszkania oraz za ile można je nabyć.

Osiedle Sadowa – El Invest Development

Osiedle Sadowa – El Invest Development
- ul. Sadowa, Elbląg
- 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych – około 370 mieszkań
- w trakcie realizacji etap I i II (dwa budynki), wiosną rozpoczęcie etapu III (jeden budynek)
- budynki pięciokondygnacyjne – metraże mieszkań od 31 do 85 m2
- windy, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, na zewnątrz dwa duże place do rekreacji (plac zabaw i siłownia zewnętrzna), osiedle ogrodzone i monitorowane
- aktualne ceny od 3700 zł brutto za m2
- zakończenie budowy ostatniego budynku w połowie 2020 r.

Osiedle Sadowa to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, świetnie skomunikowane dzięki sąsiedztwu miejskiej arterii – alei Grunwaldzkiej, jednocześnie zaciszne i tworzące bezpieczną enklawę przy ulicy Sadowej. Niebagatelną zaletą osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo i bliskość do wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej, usług i handlu. Tuż obok znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, PWSZ, Hala Sportowo-Widowiskowa, kościół, dworzec autobusowy i kolejowy, przystanek tramwajowy i przystanki autobusowe, placówka pocztowa, stacja paliw, a także duże spożywcze sklepy sieciowe, m.in. Lidl, E. Leclerc, Stokrotka i Biedronka.

Osiedle składać się będzie z pięciu pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemna halą garażową i komórkami lokatorskimi. Obecnie w realizacji znajdują się dwa pierwsze budynki. W budynku nr 2 wszystkie mieszkania zostały sprzedane. W budynku nr 1 dostępnych jest jeszcze 7 mieszkań o wielkości od 52 do 84 m2. Budowa trzeciego budynku, w którym znajdzie się 100 mieszkań rozpocznie się wiosną 2018 r. Sprzedaż mieszkań etapu trzeciego właśnie się rozpoczyna.

Biuro sprzedaży
- na terenie budowy przy ul. Sadowej
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17, soboty 9-13
- tel. 661 906 611 lub 661 662 611

- www.osiedlesadowa.net
- polub nas i obserwuj na Facebooku – www.fb.com/osiedlesadowaelblag

KAMIENICA STAROMIEJSKA – Margo Deweloper
WYZNACZNIK LUKSUSU I PRESTIŻU.

 Kamienica Staromiejska przy Ratuszu to oryginalna, nowoczesna architektura, nawiązująca wizualnie do bogatej historii elbląskiej Starówki. Przestronne tarasy, zielone ogrody, duże przeszklenia, wysokogatunkowe materiały oraz hala garażowa gwarantują wysoki komfort życia, tworząc spokojną ostoję w sercu miasta.

40 apartamentów o metrażu od 27 do 147 m2 zaspokoi każdy gust, zarówno singla jak i rodzin z dziećmi. 3 lokale usługowe na parterze o powierzchni 100 m2 każdy wzbogacą strefę usługową tej części miasta. Doskonała lokalizacja w centrum Elbląga, w samym sercu Starówki, niedaleko urokliwego deptaka w pobliżu rzeki Elbląg.

Sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej, szkół, sklepów, biur oraz usług to oszczędność czasu i wygoda dla mieszkańców. Bliskość parkingów, linii tramwajowych i autobusowych sprawia, że wszystkie atrakcje są w zasięgu ręki. W wolnym czasie można pospacerować po urokliwej Starówce, brzegiem kanału, zjeść obiad lub wypić kawę w najlepszych elbląskich restauracjach i kawiarniach.

W niedalekiej odległości znajduje się urokliwa Brama Targowa z 26-metrowym punktem widokowym, z którego można podziwiać panoramę Elbląga z każdej strony świata.Zakup apartamentów to również gwarantowany wzrost wartości nieruchomości w ciągu kilku najbliższych lat w związku z planowanym przekopem Mierzei Wiślanej.

Biuro sprzedaży
ul. Grobla Św. Jerzego 5, Elbląg
www.margopb.pl
kom. 500 061 808 lub
alicja.nowakowska@margopb.pl, kom 509 073 427

Korona Elbląga – TJ Group
- ul. Królewiecka 201, Elbląg
- budynek ośmiokondygnacyjny zlokalizowany na wysokości 42 m.n.p.m.
- łącznie 74 mieszkań
- powierzchnia mieszkań od 32,95 m2 do 115,15 m2
- podziemna hala garażowa, windy, dwie klatki schodowe - cena od 3960 zł brutto za m2
- zakończenie budowy - I kwartał 2019 roku

Korona Elbląga będzie prawdziwą ozdobą na mapie miasta. Budynek usytuowany w północno - wschodniej części Elbląga, liczył będzie razem z halą garażową osiem kondygnacji. Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak usadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją.

Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego. Położenie nieruchomości, jego architektura, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), sąsiedztwo szkół, obiektów handlowych, ale przede wszystkim sąsiedztwo terenów rekreacyjnych powoduje, że budynek ten na trwale wpisze się w mapę miasta.

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.koronaelblaga.pl,
e-mail: aleksandra.krainska@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100

Słoneczne Bielany – Elzambud
- ul. Nowogródzka, Elbląg
- osiedle siedmiu trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych
- obecnie oddane do użytkowania pięć budynków: B1, B2, B3 (I etap), B6 i B7 (II etap), kończy się budowa B4 i B5 (III etap)
- łącznie 65 mieszkań w 5 budynkach (w sprzedaży pozostało 5 lokali mieszkalnych)
- powierzchnia mieszkań od 48 m2 do 99 m2
- podziemna hala garażowa, windy
- cena od 4200 zł brutto za m2
- zakończenie budowy trzeciego etapu - II kwartał 2018 roku
 
Słoneczne Bielany to zespół niewysokich, bo zaledwie dwupiętrowych budynków z przemyślaną i ciekawą architekturą z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Szerokie rozłożenie budynków, otwarte przestrzenie, nasłonecznienie na południowo-zachodnim stoku, 80 metrów nad poziomem morza, to mocne atuty tego miejsca.

Kameralne osiedle gwarantuje lokatorom maksimum prywatności - już w tej chwili potocznie zostało nazwane elbląskim Wilanowem. Inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni, Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej.

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.sloneczne-bielany.pl
email: aleksandra.krainska@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100

Osiedle Muminków – Małe Bielany
-  ul. Nowogródzka, Elbląg
-  osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej,
-  25 budynków, realizowane w trzech etapach, I etap oddany do użytkowania, II i III etap w trakcie realizacji.
-  w sprzedaży pozostały ostatnie 2 domy o pow. 144,73 m2
-  powierzchnia budynków od 136 do 143 m2, powierzchnia działki od 302 m2,
-  zakończenie budowy III etapu – jesień 2018 roku


Osiedle Muminków przy ul. Nowogródzkiej w Elblągu, to obecnie jedno z piękniejszych osiedli domów na mapie Elbląga. Całe osiedle składa się z 25 niewielkich budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Nieruchomości usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych, na wysokości 80 metrów n.p.m. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących domu w mieście ale zlokalizowanego w cichym i zielonym miejscu. Do sprzedaży pozostały obecnie dwa ostatnie domy.

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.osiedlemuminkow.pl
e-mail: j.krainski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39, 601 658 100

Osiedle przy ul. Łęczyckiej – Ekobud
Osiedle mieszkaniowe przy ul. Łęczyckiej w Elblągu z sześcioma budynkami wielorodzinnymi, wyposażonymi w windy, z garażami podziemnymi. Osiedle w zacisznym i spokojnym miejscu. 

- ul. Łęczycka, Elbląg
- osiedle sześciu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych
- 264 mieszkań - od 39 do 70 m2
- podziemna hala garażowa – windy
- zakończenie budowy –  2019 r.

Biuro sprzedaży
ul. Bema 5, Elbląg
www.ekobud.ostroda.pl
tel. 693-328-416 lub 603-099-408

Belweder Park ul. Bema w Elblągu.Osiedle 7 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Nowoczesne budynki cztero piętrowe wyposażone w windy, duże balkony, a na ostatnich piętrach tarasy.  Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, w cenie każdego mieszkania komórka lokatorska. Ceny mieszkań już od 4000 zł/m2. Inwestycja zakończona, a lokale są gotowe do odbioru przez przyszłych nabywców. Zapraszamy do biura sprzedaży na terenie inwestycji.  UWAGA !!! Ostatnie wolne lokale.

- ul. Bema 5, Elbląg
- osiedle 7siedmiu pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych
- 248 mieszkań - od 37 do 77 m2
- podziemna hala garażowa – windy
- cena od 4000 zł brutto za m2
- zakończenie budowy – marzec 2017 r.

Biuro sprzedaży
ul. Bema 5, Elbląg
www.ekobud.ostroda.pl
tel. 693-328-416 lub 603-099-408

Mini-Osiedle przy ul. Legionów
P.B.O. PRZEMYSŁÓWKA 03” zakończyła budowę czwartego , ostatniego budynku na Mini-Osiedlu między ul. Legionów i Częstochowską w Elblągu. Do sprzedaży został jeden komfortowy apartament o powierzchni 110 m2 położony na ostatniej kondygnacji z dużym tarasem z którego można oglądać panoramę Elbląga. Nabywca który zdecyduje się na zakup tego apartamentu jedno miejsce postojowe otrzyma gratis


Bursztynowe Osiedle, Project System
- ul. Rybacka, Jantar
- kameralne osiedle sześciu trzykondygnacyjnych budynków
- obecnie w sprzedaży: mieszkania w budynku F, G (oddane do użytkowania), D i E
  (rozpoczęcie budowy w marcu 2018 roku)
- w budynku F i G dostępnych ostatnich 10 mieszkań
- w budynku D i E (nowa inwestycja) dostępne 84 mieszkania
- powierzchnia mieszkań od 40,47m2 do 81m2
- podziemna hala garażowa, windy
- cena od 5.600 zł brutto za m2
- zakończenie budowy budynku D i E – zakończenie 2019 roku

Jantar to spokojna miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. W sezonie letnim jest popularnym miejscem wypoczynku Polaków, Jantar uzyskuje coraz większą renomę jako miejscowość uzdrowiskowa. Znajduje się w bliskiej odległości do Trójmiasta, Malborka i Fromborka oraz Elbląga.    

Osiedle położone się przy ścianie sosnowego lasu, w odległości kilkuset metrów od morza ale również stosunkowo blisko centrum Jantara. W marcu 2018 roku rusza budowa III etapu inwestycji – budynek D i E, który pod względem architektonicznym jest niemal bliźniakiem wcześniej realizowanego budynku F i G. Największą zaletą realizowanego etapu jest przede wszystkim wielkość lokali.

Projektanci w taki sposób wydzielili lokale, że dwupokojowe mieszkania mają powierzchnię ok. 40 m2, zaś trzypokojowe ok. 62 m2.  Ponadto wszystkie tarasy w trzypokojowych mieszkaniach będą tak usytuowane, że będą miały maksymalne nasłonecznienie i zapewnią pełną intymność nowym użytkownikom.

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.bursztynoweosiedle.pl
e-mail: aleksandra.krainska@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 35

%91.4 %8.6


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.62668299674988