Poniedziałek, 6.04.2020, Imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany w organizacji ruchu na Lotniczej - Grunwaldzkiej

10.04.2017, 10:05:01 Rozmiar tekstu: A A A
Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany w organizacji ruchu na Lotniczej - Grunwaldzkiej

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z kolejnym etapem przebudowy przez EPWiK Sp. z o.o. i EPEC Sp.  z o.o. sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych wykonywanych w ramach usuwania kolizji z drogami dojazdowymi do wiaduktu w ciągu ul. Lotniczej i Skrzydlatej od 10.04.2017 r. (poniedziałek) nastąpią kolejne zmiany tymczasowej organizacji ruchu na ul. Lotniczej. 

 

Wyłączona dla ruchu  zostanie cała jezdnia ul. Lotniczej po stronie Giełdy Elbląskiej na odcinku od Al. Grunwaldzkiej do zjazdu na teren PKS i restauracji McDonalds (do tej pory zamknięty był pas zewnętrzny na tej jezdni). W związku z powyższym na przedmiotowym odcinku ul. Lotniczej ruch w dwóch kierunkach odbywać się będzie po jezdni od strony McDonalda. Utrzymane zostanie zamknięcie dla ruchu na tym odcinku ul. Lotniczej chodnika po stronie Giełdy Elbląskiej - ruch pieszych w kierunku ul. Skrzydlatej kierowany będzie przez teren Giełdy Elbląskiej. Dodatkowo wyłączone dla ruchu pieszych zostanie  przejście przez ul. Lotniczą na skrzyżowaniu z Al. Grunwaldzką. Piesi poruszający się wzdłuż Al. Grunwaldzkiej i mijający skrzyżowanie z ul. Lotniczą powinni kierować się na chodnik Al. Grunwaldzkiej po stronie północnej. Planowany termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu – poniedziałek 10.04.2017 r.


 

Joanna Urbaniak

Rzecznik prasowy UM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.