W ZSG w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Była to wyjątkowa okazja do podsumowania ostatnich miesięcy nauki, podziękowań dla nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców.
Podczas uroczystości uhonorowano najlepszych uczniów elbląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wręczono im nagrody oraz upominki będące wyrazem uznania za bardzo dobre wyniki w nauce, zaangażowanie, pracowitość i godne reprezentowanie swoich szkół.
Radni Rady Miejskej w Elblągu składają serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym uczniom oraz dziękują nauczycielom i rodzicom za codzienny trud, wsparcie i troskę o rozwój młodego pokolenia elblążan.
Wszystkim uczniom życzymy cudownych wakacji!
Niech będzie to czas odpoczynku, radości, słońca dobrych spotkań i pięknych wspomnień. Życzymy, abyście we wrześniu wrócili do szkół pełni sił, energii i zapału do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Rada Miejska w Elbląg
u






























