Środa, 20.08.2025, Imieniny: Sabina, Sobieslaw, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Trzy placówki oświatowe mają nowych dyrektorów

27.06.2025, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trzy placówki oświatowe mają nowych dyrektorów

Informujemy, że w dniach 16 i 17 czerwca br. przeprowadzono konkursy na stanowiska dyrektorów trzech elbląskich jednostek oświatowych.

 

 

 

Nowym dyrektorem Przedszkola nr 15 w Elblągu zostanie Magdalena Wilmańska, Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego – Bogusław Milusz, a Zespołu Szkół Mechanicznych – Leszek Wilk. Stanowiska zostaną im powierzone od 1 września 2025 r.

 

 

 

Zespół Prasowy

Biuro Prezydenta Miasta

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +20
    ~ Arc
    Piątek, 27.06

    milusz, za którego poprzedniej kadencji w SP11 było tyle nieprawidłowości, że musiał się cichaczem z tamtąd ewakuować najpierw do 1 LO a potem do ZSTI, teraz po latach wraca znów do SP 11 na dyrektora, bo kurz po poprzednich jego draństwach już opadł - jak widać władza ciągle ta sama, to i milusz (niegdysiejszy wiceprezydent Elbląga) też ciagle na tym samym posterunku - ludzie jak mozecie być tak głupi i głosować ciągle na tych samych drani aby dranie nami zarządzali (i co gorsza mieli też wpływ na nasze dzieci)?!

  2. 2
    +10
    ~ cóż szkodzi doić miasto
    Sobota, 28.06

    ~Arc - to jest realizacja głównego hasła niedorozwoju Elbląga - "rodzina doi miasto na swoim odcinku". Jest wiele takich klanów dojących od lat.

  3. 3
    --4
    ~ do ARC
    Sobota, 28.06

    ...tak krótko i na temat Ci powiem, nie jestem fanem Pana M. ...dużo złego było za jego poprzedniej kadencji w sp 11 (traktowanie pracowników)...ale odnośnie obecnej sytuacji: w d-ie byłeś, g-wno widziałeś

  4. 4
    +4
    ~ Asfff
    Niedziela, 29.06

    Wf-sci dyrektorami xD

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2693569660187