Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Po 31 latach zarządzania szkołą, dyrektor Ekonomika pożegnał się ze swoimi uczniami

27.06.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Po 31 latach zarządzania szkołą, dyrektor Ekonomika pożegnał się ze swoimi uczniami

           

                    Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu!

 

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego, jakkolwiek samo w sobie doniosłe i wzruszające, jest dla mnie szczególnie ważne. Wynika to nie tylko z faktu, że po raz kolejny - jako Dyrektor tej Szkoły - mam zaszczyt uroczyście zamykać kolejny rok szkolny, ale przede wszystkim dlatego, że robię to po raz ostatni...


Nie będę ukrywał, że towarzyszy mi silne uczucie nostalgii, rozrzewnienia i pewnego rodzaju smutku, ponieważ niełatwo jest po blisko 30 latach powiedzieć tej Szkole: Żegnaj!; niełatwo rozstawać się z kimś, komu przez lata poświęcało się serce, czas i uwagę.


Patrzę dziś na Wasze młode, uśmiechnięte twarze i jestem wdzięczny, że dane mi było witać Was w progach tej szkoły i podpatrywać proces Waszego wkraczania w dorosłość. Choć Wy pójdziecie swoją drogą i kto inny będzie Was żegnał jako absolwentów, to wiedzcie, że myślami będę z Wami i drogi mi będzie Wasz los.


Jeśli zechcecie na pożegnanie przyjąć ode mnie kilka słów, to poradzę Wam, byście od września każdego dnia w pełni wykorzystywali dany Wam tu czas, byście maksymalnie czerpali z wiedzy i doświadczenia Waszych pedagogów, osiągając wyniki, które Was usatysfakcjonują. Niewątpliwie proces edukacji, który przypada Wam w udziale, należy do wyjątkowo trudnych. Pandemia i będąca jej skutkiem zdalna nauka utrudniły życie nam wszystkim, odbierając wiele miesięcy radości ze wspólnego tu przebywania.

 

Wiem, że musiało być Wam ciężko. Tym szczerzej więc gratuluję tegorocznych wyników i wierzę głęboko, że Wy - młodzi, pełni nadziei - znajdziecie w sobie wystarczające pokłady siły, energii i mądrości, by przywrócić równowagę i normalność tej Szkole.

 

Już dziś zatem zaplanujcie Waszą przyszłość, nie dajcie się przytłoczyć zwątpieniu, lękowi i niepewności.

 


                                                                              Szanowni Rodzice!

 


Dziękuję za wspieranie naszych działań, pomoc w realizacji wielu zadań i przedsięwzięć. Dziękuję za dotychczasową ze mną współpracę. Życzę Wam zadowolenia z sukcesów i osiągnięć Waszych Dzieci. Bądźcie troskliwi i opiekuńczy, ale nie bójcie się stawiać im wymagań.

 


Jerzy Kawiecki
Dyrektor ZSEiO


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 25

%84.0 %16.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.29042506217957