Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Wesołe granie w Szkole Podstawowej nr 11

24.01.2022, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wesołe granie w Szkole Podstawowej nr 11

Cały tydzień wrzało w Szkole Podstawowej nr 11, a dziś (w piątkowe południe) radośnie zakończono świąteczne granie. I choć mamy trudny pandemiczny czas, pogodę wietrzną i chmurną, w SP 11 padają ciepłe słowa, czerwień serduszek cieszy oczy, zapach pieczonych gofrów i pierniczków pobudzał apetyty, nie tylko na przekąszenie czegoś słodkiego, ale również na okazanie serca tym, którzy mogą tego wszystkiego nie zobaczyć – dzieciom z problemami okulistycznymi. Społeczność SP 11 otworzyła na ten problem oczy i serca oraz mniejsze lub większe skarbonki. 


W zorganizowanym w szkole Dniu Okularnika można było wypatrzeć na stoiskach coś dla siebie: książki, gry planszowe, zabawki, rozmaite drobiazgi itp. Tego dnia uczniowie przyglądali się światu z większym optymizmem – przez różowe okulary, które sami wykonali. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w okularowej fotobudce, upiększyć swoje twarze i powplatać we włosy kolorowe warkoczyki. 


Najbardziej ekscytujący był ostatni dzień „świątecznego grania dla okulistyki” – stoczona została licytacyjna „walka”, mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe występy młodych artystów (Weroniki Iwanickiej, Wiktorii Szałachowskiej – z centrum tańca CADMANS, utalentowanej baletnicy Marii Gałeckiej i najmłodszych pociech SP 11 – dzieci z „zeróweczki”). Można też było podszkolić się z udzielania pierwszej pomocy (w końcu jak co roku od 30 lat angażujemy się w pomaganie innym).


Miłym akcentem tego dnia była wizyta Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego, który podzielił nasz entuzjazm, zapał i zaangażowanie. Z radością i poczuciem spełnienia wszyscy rozeszli się, życząc sobie bezpiecznych ferii zimowych. 

 

Uczniowie i nauczyciele SP 11
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1262121200562