Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Natalia Krystowska nową aktorką Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

15.09.2021, 17:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Natalia Krystowska nową aktorką Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
Fot. Agata Grzesz

Natalia pojawiała się już na deskach naszego Teatru, a od września została etatową aktorką. Swój debiut rozpocznie rolą Zosi w „Weselu”

Dlaczego akurat aktorstwo?

Bo to jedyny zawód, w którym możesz być każdym. 

Czy dobrze wspominasz swój debiut?

Ciężko mi stwierdzić,  co było moim debiutem, bo z jednej strony to mógł być już spektakl naszej Grupy Teatralnej Nietentego, a z drugiej dyplomy w szkole  albo rola Zosi w „Weselu”. Natomiast dotychczas wszystkie moje starcia ze sceną wspominam z wielkim sentymentem i nadzieją że będzie tak… albo lepiej i lepiej.


Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś się z teatrem?

Jako widz w szkole podstawowej, a na scenie w czasie liceum.

Jaki jest najbardziej satysfakcjonujący moment na scenie?

Kiedy zaczynam myśleć i reagować postacią, mam wrażenie, że wtedy dzieje się cała magia. I oczywiście wielka długa cisza na widowni zaraz po zakończeniu spektaklu i te wielką długą ciszę przed oklaskami. 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię spotykanie kolorowych, ciekawych i inspirujących ludzi na swojej drodze, to, że nigdy nie jest tak samo ani na próbie ani na spektaklu oraz przebywanie w ciemnych i często bardzo wysokich pomieszczeniach-scenach, salach prób, które uwielbiam.

Czy masz jakieś ukryte life-haki na zapamiętywanie tekstu?

Jedyny life-hack jaki używam to wizja tego, że dopiero po nauczeniu zaczyna się prawdziwa zabawa i jeśli damy sobie trochę więcej czasu, to ten tekst przyjdzie do głowy naturalnie i bez wysiłku. Chociaż też czasem przy większych  ilościach tekstu, przepisuję go na kartki i uczę się przepisując.


Natalia Krystowska - Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego imienia Aleksandra Sewruka przy Teatrze imienia Stefana Jaracza w Olsztynie.  Uzyskała dyplom za spektakle: „Witamy w Zangaro” reż. Olga Borys, ,,Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie” reż. Dorota Abbe oraz pracę warsztatową zakończoną pokazem monologów z „Powarkiwań drogi mlecznej” reż. Adam Nalepa (2021)


Wcześniej związana z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu działając w grupie teatralnej ,,Nietentego” prowadzonej przez Piotra Boratyńskiego (2014-2016) Zainteresowania to film, kino,teatr,rozwójduchowy,astrologia,media,sztuka,śpiew, tworzenie muzyki rozrywkowej i elektronicznej.

 

 

(materiał nadesłany)

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Tyron
  Piątek, 17.09

  Oooo, już gdzieś te pytania widziałem. Czy pismakom z info Elbląg naprawdę brak wyobraźni by stworzyć ciekawą rozmowę, czy są jedynie zwykłymi leniami?

 2. 2
  0
  Redakcja
  Piątek, 17.09

  Wywiad został przeprowadzony przez pracownika elbląskiego teatru. Pytania mogą wydawać się znajome, bo materiał został przesłany do wszystkich elbląskich mediów. Pozdrawiamy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.