Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Pierwszy raz w Elblągu zespół DOSELLO! - wygraj bilety

14.04.2023, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pierwszy raz w Elblągu zespół DOSELLO! - wygraj bilety

Pierwszy raz w Elblągu: rozkwitający zespół DOSELLO! Gramy muzykę nowoczesną, budowaną przez wiolonczelę oraz handpan. Z pozoru przeciwstawne instrumenty tworzą na scenie magiczną spójność.


Wyróżnia nas niepowtarzalność - zestawienie tych dwóch instrumentów jest nowością w świecie muzyki. Występy DOSELLO wprowadzają w świat doznań akustycznych inspirujących do odkrywania wewnętrznych potencjałów i stymulujących wyobraźnię słuchaczy.


Bazując na własnych kompozycjach łączących rytmikę handpana z melodyjnością wiolonczeli, tworzymy przestrzeń do przeżywania całej palety muzycznych emocji. Podążamy również za potrzebą wyciszenia i zapraszamy do naszej muzyki lekkość i harmonię.
 
O artystach:
 
Dagna Krause.


Gram na wiolonczeli od szóstego roku życia. Ukończyłam studia muzyczne w Poznaniu, później na stałe przyjechałam do rodzinnego Elbląga. Przeszłam przez różne prace i zajęcia: asystentka biurowa, recepcjonistka, opiekunka, terapeutka zajęciowa.Od lipca 2022 wróciłam do koncertów - wiolonczela czekała na mnie jak najlepsza przyjaciółka.


Tworzę, tańczę, piszę, maluję i kocham przy muzyce. Jest naturalna jak oddychanie, towarzyszy mi w drodze i dopełnia życiowe doświadczenia. Grywam w różnych przestrzeniach - teatr, festiwale taneczne, przystań nad rzeką Elbląg, galerie sztuki. Uwielbiam rozmawiać ze słuchaczami językiem wiolonczeli. Dasz się zaprosić w tę podróż?


 
Damian Urbaniak.


Na co dzień zajmuję się tworzeniem muzyki handpanowej, którą kocham niebywale. Organizuję koncerty, dzieląc się własnymi kompozycjami. Jest to wyraz mojej autentyczności, ekspresji i charakteru. Niosę dla ludzi tę wibrację jako symbol prowadzący do wyciszenia, rozluźnienia i spokoju. Handpan jest dla mnie narzędziem przenoszącym w zupełnie inny wymiar rzeczywistości.


Fascynuje mnie holistyczne podejście do życia człowieka, a inspirację oraz wiedzę czerpię z zapisków Tradycyjnej Medycyny Wschodu. Na co dzień realizuję się także jako masażysta, praktykując masaż Lomi Lomi Nui oraz Shiatsu Bodywork.


Uwielbiam obcować z naturą, wyjazdy w góry i bawić się życiem.To wszystko powoduje, że moje ciało czuje się zdrowe i silne. Podzielę się namiastką dobrej energii także z Tobą!


 


Miejsce: Galeria Nobilis CSE Światowid (II piętro)
Czas: 21 kwietnia 2023 (piątek) godz.19
Cena biletu: 40 zł/osoba
 


Bilety można nabyć:


• online - bilet.swiatowid.elblag.pl ,


• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,


• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "DOSELLO".

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 17.04., do godziny 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomiona drogą telefoniczną lub telefoniczną 17.04., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1462509632111