Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Tlenoterapia - doskonały prezent na Dzień Mamy - WYGRAJ ZAPROSZENIE

24.05.2021, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tlenoterapia - doskonały prezent na Dzień Mamy - WYGRAJ ZAPROSZENIE

Hiperbaryczna terapia tlenowa zyskuje coraz szersze grono odbiorców i miłośników, dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom Gabinet Hiperbaryczny o2 w Elblągu, rozwija się i oddaje do Waszego użytku drugą komorę hiperbaryczną. 


Jesteśmy jedynym w Elblągu gabinetem, który dysponuje komorami umożliwiającymi korzystanie z terapii tlenowej w wygodnej pozycji siedzącej lub leżącej. Wewnątrz komory znajduje się fotel z oparciem regulowanym indywidualnie według potrzeb. Możliwość równoległego korzystania z dwóch komór jest szczególnie ważna, kiedy z zabiegów korzystają pary, znajomi lub całe rodziny – nie tracicie czasu czekając na siebie nawzajem, a dodatkowo otrzymujecie atrakcyjny rabat rodzinny. Oszczędzacie jednocześnie czas i pieniądze. 

 

Ale co to właściwie jest tlenoterapia hiperbaryczna i na co działa?

 

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej to nieinwazyjna metoda terapeutyczna, w której pacjent jest poddawany działaniu niemalże 100 % tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Podwyższone ciśnienie powoduje, że tlen zyskuje zdolność przenikania przez tkanki i dociera nawet do zupełnie nieukrwionych rejonów organizmu. Wzrasta jednocześnie stężenie tlenu w osoczu, płynie mózgowo-rdzeniowym oraz limfie. 


Terapia hiperbaryczna czystym tlenem oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych, więc stanowi niezwykle skuteczną profilaktykę antynowotworową.


Regularnie stosowana hiperbaryczna terapia tlenowa poprawia przepływ krwi w mózgu, dzięki czemu pacjenci wykazują większe zdolności zapamiętywania i koncentracji. Ponadto przynosi korzyści w łagodzeniu objawów stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz uśmierza silne bóle migrenowe.


Niezwykła jest również moc tlenu w przypadku walki z trudno gojącymi się ranami oraz zmianami skórnymi powodowanymi na przykład przez łuszczycę czy trądzik. Dzięki lepszemu dotlenieniu i usprawnionemu mikrokrążeniu, wzrasta zdolność do syntezy kolagenu i elastyny odpowiadających za zdrowie i wygląd największego organu w naszym ciele czyli skóry.


Terapia jest stosowana wśród sportowców na całym świecie. Systematycznie korzystają z komory hiperbarycznej olimpijczycy, czołowi gracze ligi NHL, NBA i kluby piłki nożnej. Terapia pomaga zwiększyć wydolność i wydajność organizmu, a po wysiłku fizycznym wpływa na szybszą regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych, wspomaga procesy metaboliczne. W efekcie sportowcy osiągają wyższe wyniki, a w przypadku kontuzji wracają szybciej do sprawności ruchowej.


Każda Mama zasługuje na to co najlepsze, dlatego z okazji Jej święta mamy ofertę specjalną - zapraszamy do zakupu voucherów prezentowych na serię 10 zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej. Do każdego karnetu dla Mamy otrzymają Państwo zaproszenie na 5 zabiegów dla siebie. 


Promocja obowiązuje do końca maja 2021. Zakupione karnety można wykorzystać do końca roku 2021. 

 

Gabinet Hiperbaryczny o2 znajduje się przy ulicy Węgrowskiej 3 w Elblągu, w budynku LifeClinica na 2. piętrze (do dyspozycji jest winda). Po więcej informacji oraz w celu umówienia się na zabieg zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 604108903, na nasz fanpage www.facebook.pl/gabineto2 oraz stronę www.o2.elblag

 

Ponadto oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia dwuosobowego koncentratora tlenu do użytku domowego oraz zakupu komory hiperbarycznej do własnego użytku - jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Nowe Technologie.

 

Za zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej, wypożyczenie i zakup koncentratora w naszym Gabinecie można zapłacić w ratach.

 

UWAGA KONKURS !!!

 

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech zaproszeń na tlenoterapię, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „tlenoterapia". Zgłoszenia przyjmujemy do 26.05.2021, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 26.05.2021, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenia na tlenoterapię będą do odbioru w Gabinecie Hiperbarycznym o2 przy ulicy Pestalozziego 5 w Elblągu.

 

 

 

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.14660310745239