Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

W czwartek odbędzie się w Elblągu pierwszy w tym sezonie plenerowy stand-up!- wygraj bilety

18.05.2021, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
W czwartek odbędzie się w Elblągu pierwszy w tym sezonie plenerowy stand-up!- wygraj bilety

W końcu możemy się spotkać! Zapraszamy po raz pierwszy w tym sezonie plenerowy stand-up w ogrodzie Willi Piękny Widok w Elblągu! Czwartek, 20 maja, godz. 19.00!
 

Na scenie zobaczycie trzy programy komediowe trzech komików!


BARTOSZ ZALEWSKI


Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. zadowolenie młodzieży.


KUBA DĄBROWSKI


to komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego. Miłośnik wideł.


ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ


Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii... zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak coś w nich jest. I słowo i kropka i sens i żart ukryty pod wywrotką żwiru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy.


Jedyny rudy komik w Polsce, który występuje w Comedy Clubie w Comedy Central Polska. W 2019 roku: zdobył niechcąco nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął II miejsce na festiwalu Stand-up Mania w Zielonej Górze, o którym nikt nie słyszał oraz zajął 3 miejsce na Łódź Challange Stand-up, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego bardzo średni żart o martwym ciągu. Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. Do zobaczenia zatem drodzy ludzie! "


Czwartek, 20 maja, godz. 19.00, Willa Piękny Widok
Liczba miejsc ograniczona. (Zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami)
Bilety dostępne tutaj: http://kbq.pl/55717


Prosimy o zabranie ze sobą maseczki, a także ciepłego ubrania, bo maj nas nie rozpieszcza.


UWAGA:
- Program dla przeznaczony dla widzów dorosłych.
- Zakaz nagrywania w czasie występu.
- Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety!
- z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
- uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki)


Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, a w tytule wpisując "Stand up". Zgłoszenia przyjmujemy do środy (19.05.), do godziny 17:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.


Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0663771629333