Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

New Look - Strefa Piękna oraz info.elblag.pl zachęcają do wspólnego świętowania Dnia Kobiet!

04.03.2021, 16:30:13 Rozmiar tekstu: A A A
New Look - Strefa Piękna oraz info.elblag.pl zachęcają do wspólnego świętowania Dnia Kobiet!

Dzień Kobiet to dobry pretekst, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o sobie. Czasem, w kieracie codziennych obowiązków nie starcza nam na to czasu. Zachęcamy zatem do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Zapraszamy nasze czytelniczki do New Look - Strefy Piękna - miejsca, w którym wykonywane są specjalistyczne zabiegi kosmetyczne oraz kompleksowa pielęgnacja paznokci i przedłużanie rzęs.


Oferta New Look- Strefa Piękna jest bogata. Klienci preferujący wysoką jakość usług najczęściej decydują się na lifting i botox rzęs oraz hennę brwi.
 


W New Look - Strefa Piękna można również zadbać o dłonie. Ozdobą każdego są piękne, wypielęgnowane paznokcie. Wykorzystując metodę żelową lub żelowo-akrylową profesjonalistki z New Look sprawią, że paznokcie nabiorą blasku. Na życzenie klientek może zostać wykonana hybryda, a nawet... paznokcie tytanowe!


Manicure tytanowy to metoda stylizacji paznokci polegająca na użyciu sypanego akrylu. Paznokcie tytanowe są niezwykle trwałe, a przy aplikacji akrylu nie używa się lampy.Uwaga!


Z okazji Dnia Kobiet info.elblag.pl oraz New Look- Strefa Piękna organizują konkurs, w którym do wygrania jest: wykonanie paznokci metodą hybrydową, lifting i botox rzęs oraz henna brwi! Jeśli chcesz zdobyć jeden z  dwóch takich zestawów, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "New Look na Dzień Kobiet". Zgłoszenia przyjmujemy do 8.03., do godziny 12:00. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Zwyciężczynie o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie 8.03., po godz. 12.00.


 

 

..... Artykuł sponsorowany..... 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Salon kosmetyczny ( zdjęć 41 )
Dodano: 2021-02-10 | Fot. Adrian Sajko
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.12928414344788