Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Podaruj ukochanej swój czas - stwórzcie razem las w słoiku - wygraj zestaw Green Box na Walentynki

08.02.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Podaruj ukochanej swój czas - stwórzcie razem las w słoiku - wygraj zestaw Green Box na Walentynki

Nic tak bardzo nie cementuje związku jak wspólne pasje i zainteresowania, a także wspólnie spędzony czas. Nadchodzące Walentynki to idealna okazja na to aby zrobić coś razem. Niech w tym roku będą to kreatywne Walentynki z nutą romantyzmu.

 

Zróbcie razem las w słoiku ! To kompozycja z roślin doniczkowych, trochę inna niż bukiet z ciętych kwiatów, inna bo zostanie z Wami na dłużej, na długie miesiąca, a nawet lata.


Las w słoiku  to zamknięty ekosystem, żywy mikroświat, który rozwija się, zmienia i jest samowystarczalny – stanowi trwały obieg zamknięty, w którym krążą woda i składniki mineralne. Jeśli słój jest zamknięty, nie wymaga podlewania i może sprawnie funkcjonować wiele miesięcy, a nawet lat. Z zewnątrz, poprzez przezroczyste ścianki słoika, dostarczana jest jedynie energia słoneczna. Bakterie żyjące w glebie rozkładają butwiejące części roślin, pochłaniają tlen i wytwarzają dwutlenek węgla. A rośliny w fotosyntezie przekształcają dwutlenek węgla w tlen. I tak w kółko. Rośliny zamknięte w szkle dostosowują się do warunków, rozpoznają granice przestrzeni, w której się znalazły, i rosną znacznie wolniej, żyją w swoim mikroklimacie.


Dla osób, które są pasjonatami natury, a także dla amatorów, których łączy chęć stworzenia swojego własnego lasu w słoiku w swoim domowym zaciszu została przygotowana specjalna oferta. GREEN BOX  to zestaw, który zawiera wszystkie elementy potrzebne do stworzenia własnej kompozycji tj. słoik z korkiem, podłoże (ziemia, keramzyt,grys), rośliny, dodatki: mech, kamienie, węgiel aktywny itp. oraz dokładny instruktaż „krok po kroku" jak wykonać las w słoiku.


Wykonanie własnej kompozycji jest bardzo proste. Jest to doskonała okazja do kreatywnego spędzenie wolnego czasu z rodziną i dziećmi. To gwarancja świetnej zabawy dla osób w każdym wieku. Las w słoiku jest ciekawym obiektem do obserwacji, który wyraża magię prawdziwego lasu. Warto pokusić się o własny las zamknięty w szkle.


Oferta GREEN BOX, do wyboru różne wysokości słoja:

 

  • GREEN BOX w zestawie ze  słoikiem o wysokości 20 cm / 75 zł
  • GREEN BOX  w zestawie ze  słoikiem o wysokości 25 cm / 95 zł
  • GREEN BOX  zestawie ze  słoikiem o wysokości 30 cm / 115 zł
  • GREEN BOX w zestawie ze  słoikiem o wysokości 35 cm / 135 zł

 

Dowóz GREEN BOX'u na terenie Elbląga GRATIS,  gwarancja bezpiecznej transakcji. 
 

UWAGA KONKURS !!!
 

Jeśli chcesz wygrać zestaw do samodzielnego stworzenia lasu w słoiku wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „green box". Zgłoszenia przyjmujemy do 11.02.2021, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 11.02.2020, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Pracownia Florystyczna / Wykonane przez Ania Ptak
ul. 12 Lutego 25 (budynek Świat Dziecka, I piętro)

https://www.facebook.com/WykonanePrzezAniaPtak/
wykonaneprzezaniaptak@gmail.com
kom. 797-564-738 / zadzwoń i umów spotkanie

 

........................Artykuł sponsorowany....................


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.