Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Jutro koncert elblążanki Julii Bączkiewicz - wygraj bilety

07.10.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jutro koncert elblążanki Julii Bączkiewicz - wygraj bilety

Śpiewa od trzeciego roku życia i nie przestaje! Julia Bączkiewicz, czyli Zulema w Mjazdze! Zulema zabierze nas w podróż w czasie! Będzie jazz, blues i reszta tych fajnych gatunków muzycznych! 

Osoba o wszechstronnych zainteresowaniach, pełna dooobrej energii i z pasją w serduszku. Choć śpiewanie zawsze było dla niej najważniejsze, realizuje się również z innej strony, jaką jest psychologia! Zulema studiuje w Warszawie właśnie na tym kierunku! Nie dość że ma głos petarda, to chce pomagać ludziom!

Zulema ma do czynienia ze sceną już całkiem spory czas. W ostatnich latach występowała na scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu w spektaklach takich jak m.in. „Balladyna”, „Skrzypek na dachu”, czy „Cud Mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”. W 2018 roku została zaproszona przez kierownika literackiego owego teatru do współpracy nad pewnym projektem. Razem z Kamilą Łyłką (reżyser) u boku Jarosława Kwaśniaka stworzyli magiczny spektakl pod tytułem #CISZA. Zulema brała udział w różnych koncertach, konkursach i festiwalach na tle całej Polski. Ostatnio zaśpiewała na koncercie charytatywnym „Chwila dla Marleny” zorganizowanym w pubie Jaszczur. Ponadto, Zulema pisze własne piosenki, które niedługo pojawią się na jej kanale na YouTube, gdzie, póki co, możecie usłyszeć covery. Zulema ma w duszy muzykę i chętnie dzieli się nią z innymi.

Krótko mówiąc, zapraszamy na wieczór pełen wrażeń!

Bilety w cenie 25 złotych można nabyć przez internet jak i w klubie Mjazzga.

 

Konkurs:
Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres redakcja@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Julia Bączkiewicz". Zgłoszenia przyjmujemy do jutra 8 października, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie jutro, po godz. 12.00.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ 8 oktawowa
  Czwartek, 08.10

  A Paulla?

 2. 2
  +1
  ~ ehh
  Czwartek, 08.10

  to mi dopiero koncert,chocby doplacali to bym nie poszla

 3. 3
  0
  ~ msi
  Czwartek, 08.10

  Przeraziłem sie słuchając próby na fb, myślałem że to jakaś akcja charytatywna dwóch elbląskich muzyków dla dziewczyny co marzy śpiewać. Dla mnie słabe .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6024370193481