Poniedziałek, 28.09.2020, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Nowa powieść kryminalna elbląskiej pisarki - wygraj książkę

25.03.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowa powieść kryminalna elbląskiej pisarki - wygraj książkę

Już dziś na miłośników literatury kryminalnej czeka emocjonująca premiera. Elbląska autorka, Agnieszka Pietrzyk, powraca z długo wyczekiwanym thrillerem Nikt się nie dowie.
 

Elbląg w kryminale
 

Urodzona w Elblągu pisarka znana jest m.in. z serii z komisarzem Kamilem Soroką oraz prokurator Mileną Łempicką-Krol w rolach głównych. W skład serii wchodzą: Śmierć kolekcjonera, Porwanie oraz Zostań w domu. Elbląg staje się tłem kryminalnych intryg i emocjonujących zdarzeń.

 

Po tej ostatniej powieści, w której poznajemy historię lokatorów jednego z elbląskich bloków uwięzionych w swoich mieszkaniach, Agnieszka Pietrzyk zupełnie zmieniła klimat. Fabułę thrillera psychologicznego Nikt się nie dowie osadza w niewielkiej, nadmorskiej miejscowości. Wikła bohaterów w tajemnice i tragiczne wydarzenia, przyglądając się ich emocjom, motywacjom oraz decyzjom.
 

Rodzinne sekrety
 

Główni bohaterowie, rodzina Rottmanów, prowadzą zupełnie zwyczajne życie. Pewnego dnia dochodzi do dramatu, który sprawi, że nic już nie będzie takie jak kiedyś.


Borys, odnoszący sukcesy pisarz kryminałów, znajduje ciało żony pod tarasem ich nadmorskiego domu, w którym tego wieczora przebywali tylko ich syn i córka wraz z koleżanką. Wokół tej tajemniczej śmierci rozpoczyna się śledztwo. Czy to zabójstwo, czy może Malwina sama postanowiła skończyć ze swoim życiem? I dlaczego znaleziono przy jej ciele kawałki kieliszka po winie?


Na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane tajemnice i rodzinne brudy. Romanse, zdrady i nieuczciwy biznes burzą sielankowy obraz życia, wydawałoby się idealnej, rodziny Rottmanów.


Pojawia się też pytanie: Czy ze śmiercią żony Borysa ma coś wspólnego zniknięcie jego najstarszego syna, pasierba Malwiny?
 

Nikt się nie dowie to wciągający thriller pełen sekretów, kłamstw i trudnych relacji. 


Każda rodzina ma swoje tajemnice. Niektóre z nich są wyjątkowo mroczne...


UWAGA KONKURS


Dla naszych czytelników mamy przygotowane do wygrania 3 książki "Nikt się nie dowie"
Jeśli chcesz wygrać  jedną z książek  "Nikt się nie dowie" wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Nikt się nie dowie". Zgłoszenia przyjmujemy do 31 .03.2020, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 31.03.2020, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 

--------------------------- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---------------------------

​​​​​​


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.