Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Leski trasę koncertową zaczyna w Mjazzdze! - wygraj bilety

09.04.2018, 13:00:26 Rozmiar tekstu: A A A
Leski trasę koncertową zaczyna w Mjazzdze! - wygraj bilety

Laureat "Mateusza" Trójki i Fryderyka LESKI rusza w trasę koncertową by zaprezentować przygotowaną nową płytę "Miłość. Strona B", której premiera zapowiedziana jest na czerwiec. Pierwszy koncert trasy zatytułowanej "Trasa. Strona A" odbędzie się w czwartek 12 kwietnia w elbląskiej Mjazzdze.

 

Leski zapowiada drugi album i intryguje tytułem. „Miłość. Strona B”


W sieci ukazał się właśnie teaser zwiastujący nowy album Leskiego. Niespełna 3 lata od debiutu muzyk powraca z nowymi piosenkami, które zapowiada tajemniczym video. Artysta nie odkrywa jeszcze szczegółów ale odsłania wyrazisty tytuł. "Miłość. Strona B" ujrzy światło dzienne 1 czerwca ale już wkrótce w sieci ukaże się pierwszy singiel, który otworzy kolaż opowieści o miłości po stronie B.
Leski wyrusza w przedpremierową trasę składającą się z 8 koncertów, podczas których po raz pierwszy zaprezentuje nowy materiał. Wszystko pod szyldem „Trasa. Strona A”.

Leski czyli Paweł Leszoski, zadebiutował albumem "Splot" w czerwcu 2015 roku. Napisał wszystkie teksty i skomponował do nich muzykę. Jest również współproducentem krążka. W swoich piosenkach miesza różnorodne style i intryguje słowem. Twórczość Leskiego, upraszczając można określić mianem ambitnego alternatywnego popu.

Leski muzyką zajmuje się od lat, ale dopiero w czerwcu 2015 r. wydał w pełni autorską płytę. Szerszej publiczności dał się poznać w kwietniu 2014 r. samodzielnie wydaną epką "Zaczyn", bardzo dobrze przyjętą przez dziennikarzy muzycznych oraz słuchaczy. W tym samym roku podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland i ruszył w trasę „Love & More” z Edytą Bartosiewicz, gdzie występował w charakterze suportu. Na swoim koncie ma również wspólne występy z amerykańską artystką sceny niezależnej Lemolo stanowiące część jej europejskiej trasy. 17 stycznia Leski zagrał koncert promujący album SPLOT w studio im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie Radiowej Trójki. Jego piosenki znalazły się na wielu listach przebojów, w tym również na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

22 października 2015 r. Leski odebrał nagrodę Mateusz Trójki w kategorii muzyka rozrywkowa – Debiut roku, a w marcu 2016 r. otrzymał nominację do Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. W czerwcu tego samego roku wystąpił również w koncercie Debiutów na Opolskim Festiwalu.

Leski mam na swoim koncie także kompozycje do filmu dokumentalnego o Marku Kamińskim „Pielgrzym”, instalacji artystycznej Las Głosów w ramach Festiwalu Skrzyżowanie Kultur oraz spektaklu „Miłość” w reżyserii Anny Król.
W sierpniu 2017 roku Leski został Opiekunem Artystycznym Projektu Las Głosów 2.


Piotr Stelmach o nowej płycie:
„Emocjonalny coaching, który nie musi zakończyć się rączym wyjściem z gabinetu terapeutycznego lub pustym chichotem. Światła nie tyle gasną, co przygasają. Bo to opowieść o… „uczuciu, które jest najlepsze bez wątpienia”, choć bywa trudne. Kilka naprawdę ZNAKOMITYCH piosenek. Kilkanaście nieoczywistych zagrywek instrumentalnych. Mądre teksty”


Mjazzga, 12-04-2018 godz. 20:15
Bilety w cenie 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu


Więcej na www.mjazzga.pl
Następne koncerty:
15-04 Bartosz Dworak Quartet (jazz)
17-04 Jorgos Skolias i Ajagore (folk rock)
21-04 Etna Kontrabande (reggae)
22-04 Kinga Rataj Trio (fado)
27-04 Chango (funky, jazz)


Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Leski”. Zgłoszenia przyjmujemy do 10  kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 10 kwietnia, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Edytor
  Wtorek, 10.04

  Pamiętam jego support przed koncertami Edyty Bartosiewicz. Polecam! Świetny Artysta!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1830909252167