Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Zagadki Sherlock'a Holmes'a – wygraj zaproszenie !!!

01.12.2017, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zagadki Sherlock'a Holmes'a – wygraj zaproszenie !!!

Już za kilka dni otwarcie nowego pokoju!!!! Czy dasz radę włamać się do pokoju Moriartego i zdobyć plany budowy broni? Czy pomożesz Sherlockowi pokonać Jamesa Moriartego ? Spróbuj swoich sił w najtrudniejszym z naszych pokoi !!!

Kilka słów o pokojach zagadek
Jest to zabawa polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Aby się wydostać należy rozwiązać szereg różnorodnych zadań i zagadek, które mogą być ukryte wszędzie. Gra odbywa się w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach o określonej tematyce. Pokoje zagadek przygotowane są dla zespołów  od 2 do 7 osób, a na wydostanie się jest 45 minut. Jest to gra wymagająca przede wszystkim współpracy ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i nieco sprytu… Ta forma rozrywki dostarczy nam mnóstwo przyjemności, dużo śmiechu i dreszczyk emocji..

Pokój Sherlock'a
21 marca 1885 roku o poranku do drzwi słynnego detektywa zapukał Inspektor Lestrade w asyście 4 policjantów. Bez wdawania się w szczegóły inspektor nakazał aresztować Doktora Watsona pod zarzutem morderstwa. Po odczytaniu aktu oskarżenia doktor Watson został uznany przez sąd winnym i skazany na karę śmierci. Dowody w sprawie uznano za jednoznaczne i w 100% obciążające doktora.

Przyjaciel Doktora Watsona Sherlock Holmes miał jednak zupełnie inną teorię dotyczącą całej sprawy. Postawiony przed faktem miał 7 dni na znalezienie prawdziwego zabójcy i dowodów na uniewinnienie Watsona. Po kilku dniach intensywnych poszukiwań Sherlock Holmes wiedział już kto jest prawdziwym mordercą lecz musi to teraz udowodnić…

Wciel się w rolę słynnego detektywa i udowodnij dlaczego doktor Watson został niesłusznie skazany. Wszystkie zebrane materiały, poszlaki i dowody znajdziesz w pokoju, poskładaj wszystkie fakty i domysły w jedną całość, uratuj swojego przyjaciela i spiesz się, masz 45 minut. Powodzenia

Pokój Rzeźnika
Tym razem TO się dzieję naprawdę !!!
Wraz z przyjaciółmi wpadliście w sidła okrutnego psychopaty zwanego Rzeźnikiem.
Czy uda wam się wydostać z jego pułapki i uciec z tego koszmarnego miejsca ???
Czas ucieka a wraz z nim Wasza szansa na wydostanie się !!!! Pośpieszcie się,
rzeźnik niebawem powróci...

Tajne więzienie C.I.A. !!!
W tym pokoju wcielacie się w grupę niesłusznie osądzonych ludzi,aresztowanych
przez amerykańską agencję rządową.Jeden z agentów, wierząc w waszą niewinność
postanowił wam pomóc powodując awarię elektryczną.W przeciągu godziny usterka
zostanie naprawiona i stracicie swoją jedyną szansę na ucieczkę. Powodzenia!!!

Impreza urodzinowa
Zorganizuj u nas urodziny dla swojego dziecka !!! Dwie godziny zabawy dla grupy od 6 do 12 osób. Dwa pokoje do przejścia.  Zabawy typu escape room mają doskonały wpływ na intelektualny rozwój, szczególnie młodszych graczy. Stawienie czoła napotkanym zagadkom rozwija wyobraźnie, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci uczą się współpracy, umiejętności logicznego myślenia i łączenia faktów.

Czas imprezy urodzinowej to dwie godziny, podczas których dzieci mają do dyspozycji dwa pokoje ucieczki po ok ~45min. W przerwie miedzy jednym a drugim pokojem dzieci maja czas na poczęstunek. Przez cały czas zabawy są pod opieką animatora oraz systemu monitoringu z podglądem w poczekalni. Pokoje są wyposażone w tzw. "Przycisk Bezpieczeństwa" by zapewnić im  poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W zależności od ilości uczestników dzielimy dzieci na dwie grupy, maksymalna liczba graczy w jednej grze to 7 osób. Urodziny organizujemy już od 5 osób.Zabawa przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.Rezerwacje i szczegóły:


Na wszystkie pytania i rezerwacje terminów czekamy pod nr tel. 514 335 895.
Może do nas napisać: rezerwacjedomgier@gmail.com
Zapraszamy na nasz FB www.facebook.com/DomGierElblag
Dom Gier znajduję się na Starym Mieście, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Budynek JUMP Fitness)
Już nie długo otwarcie kolejnych pokoi zagadek.

KONKURS

Jeśli chcesz wygrać zaproszenie dla dwóch osób na przygodę w dowolnym z pokojów zagadek Domu Gier, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „ Domu Gier”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 08 grudnia, do godziny 10:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 08.12.17, po godz. 10.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń


................................................Artykuł sponsorowany................................................


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.14281511306763