Piątek, 1.07.2022, Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Trwa Plebiscyt na najbardziej skutecznego Radnego!

02.12.2016, 07:00:45 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa Plebiscyt na najbardziej skutecznego Radnego!

Zaradność, waleczność, konsekwencja, dbanie o swoich wyborców - to cechy, jakie powinny charakteryzować każdego radnego. O to, który z 25 radnych wykazał się, jak dotąd, największą skutecznością pytamy naszych czytelników.

Każdy „skuteczność” może postrzegać w inny sposób. Dla jednych będzie to ilość złożonych podczas sesji interpelacji, dla drugich ilość wprowadzonych w czyn rozwiązań. Dla innych wystarczy wnikliwie przeprowadzona rozmowa i nadzieja, że z czasem przyniesie ona owoce.

By być blisko mieszkańców, poznawać ich problemy radni szukają coraz nowszych sposobów. Są radni, którzy wybierają bezpośredni kontakt, np. spotkania podczas dyżurów, są również tacy, dla których  portale społecznościowe, poczta elektroniczna czy rozmowa telefoniczna, to najlepszy nośnik informacji. Każdy rodzaj kontaktu zyskuje uznanie wśród innej grupy mieszkańców.

Mija połowa kadencji samorządowej, dlatego chcemy sprawdzić, który radny, zdaniem naszych czytelników, radzi sobie najlepiej z wypełnianiem otrzymanego mandatu zaufania.

Choć życie w sieci jest dziś powszechne, nadal są osoby, które wybierają tradycyjną, analogowa formę komunikacji. Nie każdy (w tym niektórzy radni) nie funkcjonuje w internecie. Biorąc to po uwagę umożliwiamy oddanie głosu na dwa sposoby - zarówno przez internet, jak i osobiście.

29 listopada rozpoczęliśmy Plebiscyt info.elblag.pl na najbardziej skutecznego radnego. Głosy można oddawać za pomocą specjalnej aplikacji utworzonej na portalu społecznościowym facebook.com bądź wypełniając kupon. Kupony czekają na naszych czytelników w redakcji info.elblag.pl (Świat Dziecka, ul. 12 Lutego 25) od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 16.00.

Głosowanie potrwa do 8 grudnia, do godz. 12.00.

Radny, który zbierze największą ilość głosów (suma zdobytych za pośrednictwem  facebook-a i za pomocą kuponów) otrzyma statuetkę ufundowaną przez wydawcę info.elblag.pl!

Mamy nadzieję, że w dobie wszechobecnego hejtu, którego szczególnie w internecie nie brakuje, nasz Plebiscyt pokaże radnym,  że mieszkańcy doceniają ich działania, a jednocześnie zmobilizuje ich do jeszcze intensywniejszej pracy.

 

PRZEJDŹ DO APLIKACJI I ZAGŁOSUJ


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Plebiscyt info.elblag.pl na najbardziej skutecznego radnego ( zdjęć 26 )
Dodano: 2016-12-01 |  
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Marianna
  Czwartek, 01.12

  To oczywiste pierwsze miejsce należy się panu Ryszardowi Klimowi. Ten człowiek jest bezgranicznie zaangażowany w sprawy Nasze mieszkańców . Ograniczę się tylko do takiej oceny, bo to wystarczy dla Najlepszego.Zasługi w szczegółach to można pisać i pisać i każdy kto gości na tej stronie od wielu lat to Wie.

 2. 2
  +31
  ~ dal25
  Czwartek, 01.12

  Do Marianna - zgadzam się Tobą tylko Ryszard Klim. Do admina- przyjęta forma głosowania chyba nie trafiona , Zainteresowanie i liczba głosujących znikoma a więc wynik nieprawdziwy. Uważam zmianę za konieczną.

 3. 3
  --54
  ~ Iwona
  Czwartek, 01.12

  Moim zdaniem najlepszym Radnym jest Pan Wojciech Rudnicki, ważne że słucha ludzi, wiele też dobrego zrobił, szczególnie dla osób niepełnosprawnych i starszych, głosowałem na niego i wiem, że ten głos nie jest zmarnowany. Pozdrawiam Iwona

 4. 4
  +3
  ~ erazmus
  Czwartek, 01.12

  ?????

 5. 5
  --1
  ~ erazmus
  Czwartek, 01.12

  i dobrze!

 6. 6
  +1
  ~ aga
  Czwartek, 01.12

  zobaczymy?

 7. 7
  +8
  ~ Pytający
  Piątek, 02.12

  Dlaczego zniknęła liczba głosów oddanych na daną osobę?

 8. 8
  --12
  Redakcja
  Piątek, 02.12

  Liczba oddanych głosów zostanie podana na półmetku głosowania a w ostatnim dniu głosowania będzie podawana na bieżąco

 9. 9
  --3
  ~ wqqqq
  Piątek, 02.12

  nikomu z nich nie należy się żaden głos.!!!!!

 10. 10
  +2
  ~ tt
  Piątek, 02.12

  Dlaczego nie ma opcji wyboru "żaden"? W ankietach zawsze jest opcja dla "niezdecydowanych" ;-)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96275305747986