Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Konkurs na hasło pełne zdrowia. Trwa głosowanie

20.10.2016, 10:30:44 Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs na hasło pełne zdrowia. Trwa głosowanie

"Badanie dumy cię nie pozbawi, a życie na nogi postawy", "Zrób mammografię ! To może być twoje najważniejsze zdjęcie w życiu", a może "To, co mam w głowie, to sport i zdrowie"? Ponad dwadzieścia takich haseł wymyślonych przez młodzież mogliśmy oglądać na transparentach, podczas Marszu Zdrowia. Pora wybrać najlepsze!

Marsz Zdrowia "Kocham Cię Życie" od lat organizowany jest przez Stowarzyszenie Elbląskich Amazonek w październiku, aby przypomnieć o profilaktyce nowotworowej. Tegoroczna edycja odbyła się w minioną sobotę (15 października). Tradycyjnie oprócz amazonek i ich przyjaciół od serca, w wydarzeniu wzięła również młodzież. Oni mieli dodatkowe zadanie. Przygotować hasła promujące zdrowie. Poszło im świetnie. Powstały aż 23 takie hasła, jedno lepsze, od drugiego. Wszystkie biorą udział w konkursie, organizowanym przez elbląskie amazonki. Jednak wyboru najciekawszych dokonają internauci.

Wymyślone przez uczniów hasła, będzie można zobaczyć i oddać głos na swojego faworyta na stronie Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl. Głosowanie będzie trwało do 24 października do godz. 23.59

Zwycięzca zostanie nagrodzony statuetką „Jabłuszko Zdrowia”. Dla zdobywców II i III miejsca również przygotowano nagrody - będą to statuetki – „Drzewka Zdrowia”.

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do głosowania na najlepsze hasło promujące zdrowy styl życia.
 

WEJDŹ DO APLIKACJI I ZAGŁOSUJ NA HASŁO MARSZU ZDROWIA


NJ


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90720796585083