Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

"Tylko od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe, czy nie. Warto o tym pamiętać" - wygraj bilety do Szkoły Żon

29.08.2016, 07:00:03 Rozmiar tekstu: A A A
"Tylko od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe, czy nie. Warto o tym pamiętać" - wygraj bilety do Szkoły Żon
Od lewej: Ewa Makowska, Magda Witkiewicz i Katarzyna Gapska (fot. Ryszard Biel)

23 września, w Hotelu Elbląg, o godz. 18.00 odbędzie się pierwsza Szkoła Żon (i nie żon). Pisarka, Magdalena Witkiewicz, opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, coach Ewa Makowska nauczy jak się bronić przed negatywnymi myślami, a Joanna Keszka podpowie jak podążać za własnymi potrzebami, również tymi seksualnymi.

Elblążanki będą mogły uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu. Inspiracją do stworzenia tego projektu była książka Magdaleny Witkiewicz „Szkoła Żon”. - Docelowo chcemy, aby jak w książce, grupa kobiet na tydzień pojechała do SPA i zajęła się sobą. Zadbała o siebie fizycznie poprzez np. masaże, jak i psychicznie – wyjaśnia Magda Witkiewicz, pisarka i pomysłodawczyni Szkoły Żon. - To będzie główna nagroda w naszym projekcie.

Pierwsze spotkanie w ramach Szkoły Żon (i nie żon) odbędzie się w Elblągu. - Stwierdziłyśmy, że skoro tak dużo dzieje się w Trójmieście to dlaczego nie wyjść poza te ramy i spróbować gdzie indziej - stwierdziła Katarzyna Gapska, założycielka Nudoodpornych, fotograf. - Elbląg to dość duże miasto. Widziałyśmy tu potencjał.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

Zapraszamy wszystkie panie! Zarówno panie, które są szczęśliwe i chcą podzielić się swoich szczęściem oraz takie, które akurat szukają drogi, aby to szczęście uzyskać. Zapraszamy córki, mamy, babcie i wnuczki, czyli wszystkie kobiety, które chcą usłyszeć, jak być szczęśliwą. Chcemy, aby kobiety zrozumiały, że najważniejsze jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czego ja chcę? Nie rodzina, nie dzieci, nie mąż, nie pracodawca, tylko ja sama. Ta odpowiedź daje możliwości

– zaznacza Ewa Makowska, coach.

Choć wydawać by się mogło, że to pytanie nie powinno należeć do trudnych, kobiety bardzo często nie są w stanie na nie odpowiedzieć. - Nie dajemy sobie na to prawa. Bo nie mamy czasu, bo nie mamy przestrzeni, bo nikt nas tego nie nauczył – dodała Ewa Makowska.

Największy nacisk podczas spotkania będzie kładziony na naukę określenia swojego ja i swoich potrzeb. - Należy także walczyć z własnym krytykiem, którego każdy z nas ma i czasami mówi rzeczy nieprawdziwe - zauważa Ewa Makowska. - Chcemy uzbroić kobiety w narzędzie, które pozwoli  z nim walczyć i się z nim zaprzyjaźnić.

 

My kobiety bardzo często chcemy pomagać innym, a bardzo często nie potrafimy pomóc sobie. A tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy my poczujemy się szczęśliwe powinnyśmy zadbać o cały świat. Ale wydaje mi się, że jeżeli my będziemy szczęśliwe to i nasza rodzina również będzie szczęśliwa

– podkreśliła  Magda Witkiewicz.

Szkoła Żon (i nie żon) składać się będzie z trzech lekcji. - Specjalistką od happy endów będzie Magda Witkiewicz, która opowie o szczęśliwych zakończeniach zarówno w swoich książkach, jak i w życiu. Ewa Makowska opowie o tym, jak się bronić przed krytykiem wewnętrznym. Natomiast Joanna Kieszka jest edukatorką seksualną, która pokaże, że każda sfera życia jest ważna – opowiadała Katarzyna Gapska. - Podczas spotkania nie zabraknie konkursów i cennych nagród do wygrania.

- Tylko od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe czy nie. Warto o tym pamiętać – podkreśliła Magda Witkiewicz.

Więcej informacji na temat Szkoły Żon(i nie żon)
 

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Szkoła Żon (i nie żon)". Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 1 września, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ hmmm
  Poniedziałek, 29.08

  kiedyś ludzie żyli przez kilkadziesiąt lat, szczęśliwie, z szacunkiem, miłoscią, a było to naturalne- nie wyuczone.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0243549346924