Sobota, 9.12.2023, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY PARLAMENTARNE 2023

„Czy nie wstyd państwu za Michała Kołodziejczaka?" Jacek Protas: Każdy odpowiada za siebie

21.08.2023, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Czy nie wstyd państwu za Michała Kołodziejczaka?" Jacek Protas: Każdy odpowiada za siebie
Fot. Paweł Friedrich

Podczas zorganizowanej dziś (21.08.) konferencji prasowej politycy Platformy Obywatelskiej oficjalnie przedstawili kandydatów, którzy wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych z listy PO w okręgu elbląskim. Potwierdzili tym informacje, które podaliśmy w ubiegłym tygodniu. Podczas spotkania z dziennikarzami padło pytanie: „Czy nie wstyd państwu za Michała Kołodziejczaka?”
 Decyzję o tym, kto z Platformy Obywatelskiej zawalczy o mandaty poselskie podjęto 16 sierpnia. Wówczas informowaliśmy, że na liście PO okręgu elbląskiego (nr 34) znaleźli się m.in. kandydaci z Nowoczesnej, partii Zieloni oraz Inicjatywy Polskiej. Więcej na ten temat można było przeczytać w artykule „Stanisław Gorczyca, Wiesław Śniecikowski, Robert Turlej. Kto jeszcze znalazł się na „elbląskiej” liście PO do Sejmu?”
 

 


Dziś (21.08.), podczas konferencji prasowej, oficjalnie przedstawiono 16 kandydatów, którzy wystartują z listy Platformy Obywatelskiej w okręgu elbląskim. Liderem listy został poseł Jacek Protas. Kandydatem na senatora został ponownie Jerzy Wcisła,Po prezentacji przyszedł czas na pytania.

 

Czy nie wstyd państwu za Michała Kołodziejczaka?

 

- zapytała dziennikarka.Przypomnijmy, że Michał Kołodziejczak jest liderem Agrounii, który kilka dni temu ogłosił start w wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej.

 


 

Każdy odpowiada za siebie. Nie widzę powodu, żebym się wstydził za lidera Agrounii, gdyż pracuje on na swój wizerunek i pracuje on na wizerunek swojego ugrupowania. Pan Michał Kołodziejczak znalazł się na listach Koalicji Obywatelskiej i bardzo mocno to podkreślam – nie Agrounia, a pan Michał Kołodziejczak i kilkoro jego współpracowników

 

 

– zaznaczył Jacek Protas.Lider „elbląskiej” listy PO stwierdził, że:

 

 

My w ramach jednoczenia tych wszystkich ludzi, którzy chcą w Polsce pozytywnych zmian również dla polskiej wsi otworzyliśmy możliwość startu do Sejmu, ale również w ramach paktu senackiego, do Senatu, dla ludzi z którymi jak wiecie często się nie zgadzamy do końca, z którymi mamy różne spojrzenie na pewne aspekty życia społecznego, ale chcemy, ażeby żaden głos Polek i Polaków się nie zmarnował. Dlatego pan Michał Kołodziejczak jest na naszych listach. Sam odpowiada za swoją kampanię i sam odpowiada za swój wizerunek.
 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Konferencja ( zdjęć 16 )
Dodano: 2023-08-21 | Fot Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +54
  ~ Bez zmian-:(
  Poniedziałek, 21.08

  I to niby ta młodzieńcza i przyszłościowa ekipa??? Sama świeżość wiekowa imentalna ! Naprawdę czuje się zazenowanie patrząc na tą wieloletnią przepocona ekipę! Umiaru i odrobina dobrego smaku!nie blysneliście i dlatego KO i jeszcze z tym Kolodziejczakiem przegra te wybory! Przez tyle lat nie znaleźliście fajnych młodych ludzi do reprezentacji ! Tragedia

 2. 2
  +22
  ~ Kler
  Poniedziałek, 21.08

  Obowiązuje zakaz handlu w niedzielę a plaz na świętego ducha czynny co niedzielę i obsługują tam pracownicy. W następna niedzielę jak zobaczę tam pracowników to zgłaszam sprawę na dyżurny telefon pip

 3. 3
  +53
  ~ nic nie wiem
  Poniedziałek, 21.08

  To w końcu kto jest na liście KO w naszym 34 okręgu? Stoi całe stado i nie mogę żadnemu przypisać sukcesu poza tym , że "był", "Jest", "chce". Czy ci co stoją to są kandydaci? Jeżeli tak, to Kołodziejczak jest brylantem.

 4. 4
  +26
  ~ Mrzonki
  Poniedziałek, 21.08

  To jeszcze listy sukcesu lewicy i pisu i mamy komplet cyrkowców-:) naprawdę trudno juz zachować powagę! Czy tam tez zobaczymy babcie i dziadków?nikt juz nie wygra z pisem! Ludzie chętnie oddają głosy na pis i konfederację ! Przestańcie juz żyć fantasmagoriami ! Nie trzeba tęgich głów aby to wiedzieć

 5. 5
  --32
  ~ Kibic niedzielny
  Poniedziałek, 21.08

  Pseudo dziennikarze sprzyjający obecnej władzy pytają się polityków PO o Michała Kołodziejczaka? Zapytajcie się swoich idoli z PiS o Mejzę, Bielana, Kukiza!

 6. 6
  +48
  ~ brylan...a
  Poniedziałek, 21.08

  Ferajna chce dalej . Tak się przegrywa wybory.

 7. 7
  +56
  ~ Zdecydowany
  Poniedziałek, 21.08

  Nie zagłosuję juz na PO! A juz na pewno nie na tych ludzi ! Ich czas zdecydowanie minął i ze względu na wiek i brak osiągnięć na rzecz Elbląga! To główny argument !

 8. 8
  +51
  ~ gnuśnienie
  Poniedziałek, 21.08

  Jeżu kolczasty! To oni? Antek , Michaś, Portas, Ela (ładnie podkreśliła usta by mówić)? Tłum mieszkańców słuchał najmądrzejszych, najbardziej pracowitych (to za Falej), znanych z pracy dla miasta np. Portas przyjeżdża do 4 portu RP tylko po koryto. Miejsca na Wiejskiej należą się im za bezwstyd i publiczną jego demonstrację. Niegdyś takich wożono w skrzyni na dwókółce ciągniętej przez osła lub muła. Bardziej zasłużeni jechali na furze gnoju (nie znoju).Kto z was zrobił coś dla 34 okręgu ponad wymóg pracy czyli jako poseł, senator? Ela, Portas Wcisła walcie sukcesami , Antek, Michaś powiedzcie dlaczego wybrali byście kogoś takiego jak wy. Przecież znamy efekty waszej pracy tutaj, w mieście. Ja wam głosu nie dam. A program Portas przedstawił?

 9. 9
  +25
  ~ Arc
  Poniedziałek, 21.08

  Jak może im być wstyd kołodziejczaka jak sami są tacy sami?

 10. 10
  +32
  ~ ale! czyli od członka przodu
  Poniedziałek, 21.08

  Wybitna będzie lista 3 Drogi, czyli PSL - tam królował będzie czerepak, bo też chce. Bardzo. Z tego widać, że Wróblewski będzie "chciał" na wiosnę skoro tuzy typu Tosiek i Michałek idą na Wiejską, a są tak zasłużeni że bez kopa w d. się tam dostaną. Lista psl będzie bombą.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.132688999176