Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

Radny chce zostać posłem. Robert Turlej: Zawsze mierzyłem wysoko

16.08.2023, 13:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Radny chce zostać posłem. Robert Turlej: Zawsze mierzyłem wysoko

Dziś (16 sierpnia) Rada Krajowa ustaliła listy kandydatów Platformy Obywatelskiej na posłów i senatorów. Z okręgu elbląskiego startować będzie m.in. radny PO Robert Turlej.
Od kilku tygodni chodziły pogłoski, że „jedynką” z okręgu elbląskiego Platformy Obywatelskiej zostanie poseł Jacek Protas. Ta informacja dziś się potwierdziła. Dla niektórych zaskoczeniem był jednak fakt, że na liście znalazł się m.in. elbląski radny Robert Turlej.
 

 

Dla społeczności lokalnej działam już wiele lat. Od 2010 roku jestem radnym i zawsze mierzyłem wysoko. Propozycja startu w wyborach parlamentarnych jest dla mnie wyróżnieniem i docenieniem mojej wieloletniej pracy więc nie mogłem jej odrzucić

 

– powiedział dziś w rozmowie z nami Robert Turlej.Jak udało nam się dowiedzieć radny wystartuje z 11 miejsca.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 9

%22.2 %77.8


Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Szok
  Środa, 16.08

  DRAMAT! CZYLI PO to kruciutka ławeczka?

 2. 2
  +11
  ~ Śmieszek
  Środa, 16.08

  Oni są juz nawet komiczni -:)

 3. 3
  +11
  ~ Janek
  Środa, 16.08

  Nic nie pokazał/osiągnął jako radny to pcha się do parlamentu, gdzie Tusk wprowadza esbeckich donosicieli takiego np. Waszczykowskiego. Nigdy nie głosuję na PO!!!!!

 4. 4
  +15
  ~ popracujcie
  Środa, 16.08

  Cóż za sensacja. Drugi Missan - ja chcę a "oni" też. Redakcjo - dziennikarz to jest ktoś kto szuka a nie czeka aż mu przyniosą - znane są listy KO w kraju, a "redakcja" podaje Turleja na 11 pozycji i dumnego z tego. A Wróblewski, Czyżyk, czerepak, Nowak, "pan szuchewycz",...,.

 5. 5
  +6
  ~ Priorytet
  Środa, 16.08

  Najważniejsza sprawą powino być ukazanie w pelnej krasie tych co zajęli się pomówieniami, falszywymi oskarzeniami, hejtami i tych co jak stare plotkary ich słuchali i wymierzali ciosy nie w tych co trzeba ! Przed wyborami wyborcy powinni poznać takie persony , a te persony niech publicznie i odważnie to odszczekają albo przyznają się do świństw

 6. 6
  --6
  ~ O
  Środa, 16.08

  No i w końcu prawdziwy elblaski kandydat a nie Sliwka

 7. 7
  +11
  ~ mieszkaniec elbląga
  Środa, 16.08

  a kiedy turlej załatwi sprawy zgłoszone mu osobiście, dodatkowo na e- mail. Ciągle nic

 8. 8
  +9
  ~ ATYNA R
  Środa, 16.08

  Do koryta sie pchaja jak muchy na lep gdzie ten .

 9. 9
  +13
  ~ Mama Karoliny
  Środa, 16.08

  Pamietam obietnice wyborcza z 2010 roku, gdy ten radny na łamach swojej telewizji podkastowej obiecywał zieloną fale na sygnalizacji swietlnej. Mineło 13 lat i tej zielonej fali nie ma. Za to w elblagu trzeba stac praktycznie na kazdym skrzyzowaniu.13 lat to za mało na spełnienie tego postulatu? Radny dostał także czerwona kartke w 2013 roku kiedy to zostal odwolany w referendum. Niestety przez patologie polskiej demokracji wturlał się ponownie garstka głosow. Dla mnie osoba absolutnie niegodna parlamentarzysty. Nie poradził siobie z zielona fala to po co on idzie do tego sejmu? zeby glosowac z PO przeciwko Polsce i Polakom? Nie pozwolmy POwcom wdrapac sie do Polskiej polityki. Zawiedli w elblagu ,zawioda w kraju. Przyklad babcia w laczkach, motorowka, ten od zimnych term, teraz nozkami przebiera jeszcze noszowy i ćwierk. skompromitowani w elblagu chca czmychnac.

 10. 10
  +8
  ~ Bez oczekiwań
  Środa, 16.08

  Z tymi samymi ludzmi mlodymi czy starymi Elblag nigdy nie otworzy nowej karty! Nic tu latami nie zrobili , a wlasciwie tkwili i zrobili nam zaścianek! Nie są to ludzie samodzielni ani w mysleniu ani w dzialaniu więc nie oczekujmy cudów zmian! Zamienią się tylko miejscami bo my wyborcy latami bezmyslnie na to pozwalamy ! PO juz sobie rozdzielila fotele, kto na posła, prezia i dalej uklad zamknięty będzie mial się dobrze

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0459477901459