Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2023

Najpiękniejsza Para Studniówki ZST odwiedziła naszą redakcję. "To fajna forma na wyróżnienie par"

06.03.2023, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZST odwiedziła naszą redakcję. "To fajna forma na wyróżnienie par"

Decyzją internautów tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki Zespołu Szkół Technicznych” oraz cenne nagrody otrzymali Dominika Lica i Borys Pacholczak, którzy odwiedzili naszą redakcję. - Plebiscyt oceniamy zdecydowanie na plus. Myślimy, że jest to fajna forma na wyróżnienie par. Taki plebiscyt mógłby być organizowany co rok - stwierdzili


Redakcja info.elblag.pl od 2014 r. organizuje Plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. We względu na pandemię koronawirusa musieliśmy przerwać ten konkurs, który co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na szczęście w tym roku mogliśmy ponownie zaprosić naszych czytelników do wspólnej zabawy.

Przypomnijmy, że podczas każdego Balu, Komisja składająca się z reprezentantów naszej redakcji wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Wystarczy kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem wybranej pary. Co ważne, wszystkie głosy zdobyte z kont fikcyjnych lub w inny niezgodny z regulaminem sposób były usuwane.
 

Do samego końca głosowania dwie pary szły "głos w głos". Każda z nich miała ponad 1200 głosów i żadnego głosu oddanego z fikcyjnego konta. Różnica głosów między dwoma parami była na tyle niewielka, że po konsultacji ze  sponsorami nagród zdecydowaliśmy się nagrodzić obie pary!


Nie tylko udało im się wyprzedzić inne pary o ponad 900 głosów to dodatkowo wykazały się one zdrową rywalizacją. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na taki krok i mamy nadzieję, będzie to miła niespodzianka dla par oraz wszystkich, którzy kibicowali zarówno Klaudii i Karolowi, jak i Dominice i Borysowi.

 Najpiękniejszą Parą Studniówki ZST zostali m.in. Dominika Lica i Borys Pacholczak.

 

Nie spodziewaliśmy się nominacji do tytułu "Najpiękniejszej Pary Studniówki", ale była to bardzo miła niespodzianka i cieszyliśmy się z niej

- przyznali.

 

Jak zwycięska para walczyła o głosy? - Obydwoje udostępniliśmy post związany z plebiscytem. Od samego początku traktowaliśmy to jako zabawę i nie sądziliśmy, że możemy wygrać. Chcielibyśmy podziękować naszym Rodzinom, Przyjaciołom, ale także osobom, które kompletnie nas nie znały za każdy oddany głos na naszą parę. To dzięki ich pomocy wygraliśmy – podkreśliła Dominika.


Jak często Julia  i Wiktor sprawdzali ilość oddanych na nich głosów? - Na początku plebiscytu w ciągu kilku dni sprawdziliśmy kilka razy – stwierdziła Dominika. - Gdy zobaczyliśmy, że wychodzimy na prowadzenie zaczęliśmy sprawdzać częściej. Doszło do różnic o jeden, dwa głosy. Atmosfera wiązała się z adrenaliną i wtedy głosy były sprawdzane tak często, że stało się to rutyna.

 

 

Oczywiście, gdy zobaczyliśmy wynik końcowy byliśmy w szoku. Wygrały aż dwie pary i była to miła niespodzianka. Stwierdziliśmy, że to przepiękne wyróżnienie dla szkoły

– zaznaczyli.

 

 

Zwycięska para otrzyma atrakcyjne nagrody! Poza tytułem otrzymają oni:
 

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062

 

 

Samo wyróżnienie pary studniówki jest bardzo miła nagroda, a reszta nagród jakie zafundowali sponsorzy są bardzo dobrane i pasujące do całokształtu plebiscytu. W pierwszej kolejności skorzystamy z kolacji w restauracji Amore Mio, ponieważ lubimy kuchnie włoską

- mówili.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ zniesmaczony
  Poniedziałek, 06.03

  taki żarcik?

 2. 2
  +4
  ~ Inc
  Poniedziałek, 06.03

  Na to by wychodziło chyba ... może głosowanie odbywało się po ciemku

 3. 3
  +7
  ~ kek
  Poniedziałek, 06.03

  tata z córką?

 4. 4
  --1
  ~ ,,,
  Poniedziałek, 06.03

  Komentującym polecam spojrzeć w swoje lustra. Szczególnie gdy lampy świeca z góry. Ten pseudo fotograf to chyba z przypadku. Zamiast doświetlić ujęcie to pstryknął sobie fotkę w świetle zastanym. Należą się przeprosiny tej miłej parze.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2004170417786