Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2023

Najpiękniejsza Para Studniówki ZSG odwiedziła naszą redakcję. "Jest to świetna szansa dla par"

28.02.2023, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZSG odwiedziła naszą redakcję. "Jest to świetna szansa dla par"

Decyzją internautów tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki Zespołu Szkół Gastronomicznych” oraz cenne nagrody otrzymali Julia Gosieniecka i Wiktor Kaczorowski, którzy odwiedzili naszą redakcję. - Jest to naprawdę super opcja. Uważamy, że Plebiscyt powinien być organizowany za rok. Jest to świetna szansa dla par, spędzając piękne chwile na studniówce mogą też przez to zdobyć świetne nagrody, których wykorzystanie zapadnie na długo w ich pamięci i stworzy nowe wspólne wspomnienia - przyznają.


Redakcja info.elblag.pl od 2014 r. organizuje Plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. We względu na pandemię koronawirusa musieliśmy przerwać ten konkurs, który co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na szczęście w tym roku mogliśmy ponownie zaprosić naszych czytelników do wspólnej zabawy.

Przypomnijmy, że podczas każdego Balu, Komisja składająca się z reprezentantów naszej redakcji wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Wystarczy kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem wybranej pary. Co ważne, wszystkie głosy zdobyte z kont fikcyjnych lub w inny niezgodny z regulaminem sposób były usuwane.


Najpiękniejszą Parą Studniówki ZSG zostali Julia Gosieniecka i Wiktor Kaczorowski.

 

Przed studniówką wiedzieliśmy o konkursie i szczerze może trochę spodziewaliśmy się nominacji. Mimo że podczas studniówki w tych emocjach zapomnieliśmy o tym, było to dla nas miłym zaskoczeniem, kiedy podeszła do nas Pani z tą informacją

– stwierdziła Julia.Czy Julia i Wiktor spodziewali się zwycięstwa? - Pomyśleliśmy, że miło byłoby wygrać, lecz nie byliśmy nastawieni, że musimy tego koniecznie dokonać – dodali. - Głównie nasi koledzy i koleżanki, chcąc nam pomóc podsyłali swoim znajomym link z konkursem, również rodzina. Zdarzało się, że też sami pisaliśmy do najbliższych o pomoc.
 

Jak często sprawdzali ilość oddanych na nich głosów? - Na pewno codziennie, z dwa, trzy razy, może cztery – mówili. - Na początku już przybyło nam dużo głosów, później stopniowo.

 

Na zwycięstwo zareagowaliśmy bardzo pozytywnie. To była bardzo miła niespodzianka. Od razu po dodaniu przez Państwa artykułu wszyscy zaczęli do nas pisać i gratulować, co podwójnie nas ucieszyło

– stwierdzili.

  

Zwycięska para otrzyma atrakcyjne nagrody! Poza tytułem otrzymają oni:
 

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062

 

 


Nagrody są super, nie są to zwyczajne nagrody, a nagrody, które naprawdę idealnie trafiły w nasze zainteresowania i to, co lubimy robić w wolnym czasie. Najbardziej podoba nam się karnet na zajęcia latino do Cadmans. Uwielbiamy tańczyć, dlatego jest to dla nas najlepsza nagroda. Już kiedyś myśleliśmy o tym, żeby się zapisać na takie zajęcia dla par. Wiadomo fajnie jest też czasem poczuć się pięknie, dlatego wizyta u fryzjera też przyniesie nam dużo radości. Reszta nagród również przypadła nam do gustu, a szczególnie wizyta w Amore Mio, z której skorzystamy na pewno w pierwszej kolejności

- mówili.

 


 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Brawo
  Miesiąc temu

  Bawcie się dobrze🙂 super para

 2. 2
  0
  ~ Y
  Miesiąc temu

  Ale niepodobna

 3. 3
  0
  ~ Nnnj
  Miesiąc temu

  Bo tam miała makijaż a tu normalna zwyczajna dziewczyna

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1661500930786