Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Elblążanie je pokochali. Jedyne takie domy na Bielanach

26.03.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie je pokochali. Jedyne takie domy na Bielanach
fot. materiały inwestora EL INVEST Development

Powstające na Bielanach osiedle domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kowieńskiej, okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Projekt idealnie trafił w gusta elblążan. W ciągu jednego roku deweloper realizujący tę inwestycję – firma EL INVEST, sprzedała aż 18 z 24 zaprojektowanych domów na Osiedlu Kowieńska. Ostatnie 6 domów (każdy liczący 150 m2 + 370 m2 przynależnej działki), do końca marca można jeszcze nabyć po dotychczasowej cenie. Od kwietnia ceny domów na Kowieńskiej, ze względu na rosnące na rynku koszty budowy, wzrosną o 5%. Dlatego decyzji o zakupie „bliźniaka” nie warto już dłużej odwlekać w czasie.

CO WYRÓŻNIA DOMY NA KOWIEŃSKIEJ?

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstaje od ubiegłego roku w szybko rozwijającej się dzielnicy Bielany. Inwestycja realizowana jest w jej południowo-wschodniej części, a dojazd do niej odbywa się z ul. Okrężnej i Nowogródzkiej.

Każdy dom przy ul. Kowieńskiej składał się będzie z dwóch kondygnacji i posiadał 127 m2 powierzchni mieszkalnej. Budynki ze spadzistymi dachami posiadać będą, szeroki na 3,5 metra, garaż połączony z kotłownią o łącznej wielkości 24 m2. Niewątpliwą zaletą osiedla będą obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, na których urządzić będzie można dodatkowe miejsca postojowe. Do każdego domu przynależeć będzie działka o powierzchni ok. 370 m2. Domy na Osiedlu Kowieńska posiadać będą też dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, miejskiej sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej.

Deweloper przygotował ciekawe rozkłady wnętrz, z kuchnią otwartą, lub zamkniętą, z większą ilością sypialni bądź mniejszą, za to dodatkową łazienką i garderobą. Wszystkie obejrzeć można na stronie inwestycji www.osiedlekowienska.net Całe przedsięwzięcie realizowane będzie w standardzie deweloperskim plus.PONADSTANDARDOWE WYKOŃCZENIE DOMU

W cenę domu, oprócz wykonania ścian działowych, wszystkich instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz tynków gipsowych i posadzek cementowych, wliczone jest także wykonanie ponadstandardowych elementów wykończenia domu; ogrzewania podłogowego we wszystkich łazienkach, gniazd RTV we wszystkich pokojach, a także centrali systemu FIBARO wraz z inteligentnymi głowicami termostatycznymi do wszystkich grzejników. Klienci, którzy podejmą decyzję o zakupie domu odpowiednio wcześnie, nie będą musieli płacić za zmiany w zakresie układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek.

PIERWSZY ETAP OSIEDLA NA UKOŃCZENIU

Budowa Osiedla Kowieńska rozpoczęła się w maju 2018 roku. W ramach pierwszego etapu powstaje 12 domów. Pierwsze z nich zostaną oddane już w połowie tego roku. W lutym br. rozpoczęła się także realizacja II etapu, w którym zbudowanych zostanie 8 kolejnych domów. Jeszcze w tym roku planowane jest uruchomienie trzeciego i zarazem ostatniego etapu (4 domy). Zakończenie budowy całego osiedla nastąpi pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.

Zainteresowanie ofertą domów na Kowieńskiej od samego początku jest bardzo duże. W ciągu zaledwie jednego roku sprzedanych zostało już 3/4 z nich. Do wyboru pozostało 6 ostatnich domów oznaczonych numerami: 1A, 1B, 3A, 3B, 5B, 7B (patrz mapka na dole artykułu).OSTATNIE DNI AKTUALNYCH CEN DOMÓW NA KOWIEŃSKIEJ!

Od 1 kwietnia ceny naszych „bliźniaków” idą w górę i nie jest to primaaprilisowy żart. Jeżeli chcielibyście nabyć dom na Kowieńskiej po dotychczasowej cenie, która wynosi 550 tys. zł, na podpisanie umowy rezerwacyjnej macie ostatnie kilka dni.

Od marca 2018 roku, a więc od momentu, gdy rozpoczęliśmy sprzedaż domów na Osiedlu Kowieńska, ceny materiałów budowlanych i wykonawstwa zwiększyły się o kilkanaście procent. Przez cały ten czas nie zwiększaliśmy cen domów. Jesteśmy w stanie zmniejszyć naszą marżę na sprzedawanych domach i przyjąć na siebie większą część wzrostu kosztów, ale musimy podnieść ceny domów o 5%, czyli o 30 tys. zł. Nowe ceny obowiązywać będą od 1 kwietnia. Osobom, które są zainteresowane naszymi domami, chcemy dać jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji o zakupie domu po obecnej cenie. Warunek jest jeden, umowa rezerwacyjna musi zostać zawarta jeszcze w marcu

– mówi Piotr Kaczmarczyk, dyrektor sprzedaży EL INVEST Development.

Więcej informacji o naszych domach, w tym ich rozkłady, znaleźć można na stronie www.osiedlekowienska.net. Chcesz zobaczyć nasze domy z bliska? Zadzwoń do nas pod 661 411 611 i umów się na wizytę na placu budowy.

Zawsze aktualne informacje, zdjęcia i filmy z budowy Osiedla Kowieńska znajdziecie na Facebooku pod tym linkiem: www.facebook.com/osiedlekowienska
 


Na mapce kolorem czerwonym zaznaczono domy sprzedane, kolorem zielonym ostatnie 6 dostępnych w ofercie domów
 


.......................... Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 19 ) fot. materiały inwestora EL INVEST Development


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.21275186538696