Dziś, 13 czerwca, w Elblągu odbył się Bieg na 6 Łap. Wolontariusze przemierzyli z czworonogami około 5 kilometrów, prowadząc... »
Niepełnosprawny może spokojnie stanąć na każdym miejscu , nie musi czekać aż zwolni się koperta. Napiszcie artykuł aby niepełnosprawnym ten temat przybliżyć. A tak czekają w kolejce jak przyczepy po buraki.
Od bezdusznych korporacji, które wywożą pieniądze z Polski lepszy jest straganik. Ale te zawsze komuś przeszkadzają.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Niepełnosprawny może spokojnie stanąć na każdym miejscu , nie musi czekać aż zwolni się koperta. Napiszcie artykuł aby niepełnosprawnym ten temat przybliżyć. A tak czekają w kolejce jak przyczepy po buraki.
Od bezdusznych korporacji, które wywożą pieniądze z Polski lepszy jest straganik. Ale te zawsze komuś przeszkadzają.