Sobota, 24.01.2026, Imieniny: Felicja, Rafal, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +7
    ~ Gdzie ta normalność?
    Wtorek, 02.12

    Problemem Elbląga jest zbyt mała ilość połączeń z i do Elbląga z głównych węzłów przesiadkowych w Malborku i Tczewie.Po przyjeździe z Wrocławia czy Warszawy na połączenie do Elbląga powinno się czekać nie dłużej niż 20 minut.

  2. 2
    +2
    ~ Wet
    Środa, 03.12

    Cóż szkodzi obiecać. Brak środków na służbę zdrowia, a będą miliardy na kolej. Wiza fajna, ale nierealna o czy Wcisła wie. Nos ma coraz dłuższy. Kto takich ludzi wybiera . Reprezentuje tylko Tuska i Olsztyn.

  3. 3
    +4
    ~ weft
    Środa, 03.12

    no i z hasłem o 30 minutach pan senator nijaki ma swoje 5 minut

  4. 4
    +4
    ~ kaczka dziwaczka
    Środa, 03.12

    Wet - on nie reprezentuje Tuska ani Olsztyna. To jest cwana jednostka która ślizga się na nierealizowanym gadaniu i oczadziałym z jego gadania elektoracie. On dobrze opowiada bajki, ale nie znajdziesz jednego "gadania" gdzie on mówi "zrobię" a o tym że powie "zrobiłem" to pomarzyć jak o zbawieniu. On tylko reprezentuje i dba o swoje koryto. Z osobowości wynika że żyje tylko dla siebie i ma satysfakcję z tego że nabrał elektorat `47. Narcyz ze świadomością "nagadałem i wybrali mnie". Może lepiej że senatoruje (koń był lepszym senatorem od niego) bo gdyby jeździł pociągami, to wielu by się budziło bez dóbr które wieźli. Taki nie wyrośnięty dzieciak.

  5. 5
    +2
    ~ vrain
    Środa, 03.12

    To, że elblongi stale, jakoby z automatu, wybierają geralty, wcisły, to jest pewien symbol. Symbol tego, jaka patologia tworzy to elblongowo czerwone czy czerwono-czarne.

  6. 6
    +4
    ~ Jurek, ogórek
    Czwartek, 04.12

    Ten dziwak już jest kapitanem traktora portowego i już nie bredzi o porcie. teraz chciałby być maszynistą - konduktorem motorówki na szynach.Chłopina był zbyt dorośle traktowany w dzieciństwie i teraz musi nadrobić dzieciństwo.

  7. 7
    +2
    ~ lukas
    Niedziela, 07.12

    Napływowy mąciciel znów w akcji

  8. 8
    0
    ~ Truso
    Poniedziałek, 05.01

    Niech ten faflun przestanie mącić, jego słowo nie jest warte splunięcia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86305618286133