Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Fajne zdjęcia, przy okazji można rozdać mandaty burakom, parkującym na trawnikach.
Jesteśmy najmocniej opodatkowaną grupą społeczną. W zamian płacimy za drogi urywające koła i brak parkingów.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Fajne zdjęcia, przy okazji można rozdać mandaty burakom, parkującym na trawnikach.
Jesteśmy najmocniej opodatkowaną grupą społeczną. W zamian płacimy za drogi urywające koła i brak parkingów.