Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
14 godzin dziennie dziecko ma być w przedszkolu?!!!!
Debilizm
A po co męczyć sie z dzieciakiem ?lepiej niech przedszkolanki wezmą na wychowanie , taka patologia i tragedia dzieci
zgłupiało to społeczeństwo do reszty w tym pustaku życia i dobrobycie , jak wojna rypnie to wszyscy w minutę otrzeźwieją
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
14 godzin dziennie dziecko ma być w przedszkolu?!!!!
Debilizm
A po co męczyć sie z dzieciakiem ?lepiej niech przedszkolanki wezmą na wychowanie , taka patologia i tragedia dzieci
zgłupiało to społeczeństwo do reszty w tym pustaku życia i dobrobycie , jak wojna rypnie to wszyscy w minutę otrzeźwieją