Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Za to chcą wyburzyć zabytkowy budynek z 1907 r. przy ul. Bema !!
We wrześniu um wydał pozwolenie na remont budynku przez właściciela Cóż za łaska ze strony jaśnie państwa z um
moje dawne przedszkole
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Za to chcą wyburzyć zabytkowy budynek z 1907 r. przy ul. Bema !!
We wrześniu um wydał pozwolenie na remont budynku przez właściciela Cóż za łaska ze strony jaśnie państwa z um
moje dawne przedszkole