Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A te krotkie autobusiki to kiedy znikną .istny wstyd w mieście takie badziewie.
Te krótkie autobusiki można spotkać w Gdańsku i Warszawie i w innych dużych miastach. Co prawda są one tam tylko uzupelnieniem w komunikacji miejskiej. Ale skoro w Elblągu i tak jeżdżą na ogół puste lub z kilkoma osobami to po co większe?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A te krotkie autobusiki to kiedy znikną .istny wstyd w mieście takie badziewie.
Te krótkie autobusiki można spotkać w Gdańsku i Warszawie i w innych dużych miastach. Co prawda są one tam tylko uzupelnieniem w komunikacji miejskiej. Ale skoro w Elblągu i tak jeżdżą na ogół puste lub z kilkoma osobami to po co większe?