Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ 48
  Wtorek, 26.03

  Nie dla Tak.Czyżyki i inne ukraińskie twory-potwory.

 2. 2
  +11
  ~ Jeasemine jefferson
  Wtorek, 26.03

  Ten przekop to w 100%zasluga PIS. Gdyby nie PIS to to ten przekop nigdy by nie powstał. POwcy to nieroby i uległe sługusy Berlina, Moskwy, Telawiwu. Jeśli te trzy państwa na coś nie zezwolą to POwcy tego nie zrobią. POwcy nigdy nic dla Elbląga nie zrobili. To szkodnicy i obłudnicy.

 3. 3
  +12
  ~ Czas alko- Wróbla sie skończył
  Wtorek, 26.03

  Pakiet się chłopie. Bo ano wyglądu medialnego nie masz, ułana tłusta czerwona gębą, wsciekle i zawzięte oczka jak u typowego zatankowanego pod korek komucha . I to był człowiek, wizytówki miasta ? Wstyd.

 4. 4
  --1
  ~ zdziwiony Staś
  Środa, 27.03

  Nie jest to przypadek. To oczywiste. No ale ja jestem zadowolony z obrotu sprawy. Bo gdyby PiS przed wyborami przejąłby 51% udziałów to obsadziłby tam "swoich". Pewnie długo by nie utrzymali się. No ale kilka pensji i sowita odprawa by była. Tak to widzę.

 5. 5
  0
  ~ zdziwiony Staś
  Środa, 27.03

  Ponadto nie kwotą 100mln zł a kwotą "do 100mln zł". Widzicie różnicę? Jest zasadnicza. 1mln też jest w tym przedziale. W mojej opinii słowa wypowiadane przez przedstawicieli PiS są niewiarygodne. Papka wyborcza konsystencji ich ostatnich 8 lat rządów: inflacja, kolesiostwo, Pegazus, kasa dla swoich, "Polski Nielad", składka zdrowotna bez możliwości odpisu, warcholstwo i bezczelność.

 6. 6
  --7
  ~ Byle nie PiS
  Środa, 27.03

  Oko odlepiło się temu misiowi ... były minister rządu PiS wstydzi się logo PiS ... przypadek?

 7. 7
  +3
  ~ ilikeelblag
  Środa, 27.03

  Takie działania miały kilka celów do osiągnięcia: 1. utrącić posła Śliwkę, jako rzecznika rozwoju elbląskiego portu przy strategicznym wsparciu Skarbu Państwa, 2. pokazać troskę rządu Tuska i władzy samorządowej o Elbląg i (teraz już bardzo słuszny) Przekop, i tym samym 3. poprawić notowania niejakiego Missana (niejakiego, bo teraz tylko byłego vice) jako pikującego sondażowo przedstawiciela tej koalicji, jedocześnie wielkiego fachowca od transportu zbiorowego oraz gospodarki morskiej. Tymczasem poseł Śliwka nieźle sobie radzi, bardzo blado za to wypada propozycja nowych władz Urzędu Morskiego o zaledwie 100 metrowej obrotnicy (wcześniej, za PiS-u mówiło sie o 180 metrach średnicy). Te 100 m to dla kogo? - jak założenia były o statkach długości 120 m !!! Brak strategii widać gołym okiem

 8. 8
  +2
  ~ EDI
  Środa, 27.03

  Klimczak objecuje 30 mln zł na port ??? śmiechu warte ,zobaczycie je jak świnia niebo , tylko wybory miną !

 9. 9
  +1
  ~ zutylizujcie się dla planety
  Środa, 27.03

  Jedyne co mafia KO i jej klakierzy mają na swoją obronę to "PIS JEST ZUY! K**** ***** ***!"

 10. 10
  +2
  ~ do likeelblag
  Czwartek, 28.03

  Oczywiście, że to w celach wyborczych. Ich zwolennicy też to rozumieją, ale przecież nie będą "robić w swoje gniazdo". Prawda i uczciwość nigdy się nie liczyły, tylko "swoje". Przynajmniej w polityce i różnych sieciach powiązań z polityką, a szczególnie jeśli chodzi o środowiska UW/KLD, i PSL/SLD w których zakorzeniony jest Układ Elbląski i koalicja rządząca. Żeby nie było tak słodko, trzeba przyznać, że PIS sprawę przekopu traktował instrumentalnie, bo gdyby nie ś.p. prezydent Wilk to nigdy byśmy nie ujrzeli tego przekopu. Oczywiście, Układ Elbląski zawsze będzie pluł na pamięć najlepszego prezydenta Elbląga w III RP. I umniejszał jego zasługi. To dobra jest dla interesu prywatnego lokalnych baronów i ich podnóżków.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1373980045319