Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Wet
  Wtorek, 12.03

  Aktor dyrektorem muzeum. To będzie komedia omyłek. Sitwa i kolesiostwo. Koleś musi gdzieś doczekać do emerytury.

 2. 2
  --10
  ~ MK
  Wtorek, 12.03

  Zastanówcie się ludzie co wy piszecie...

 3. 3
  +7
  ~ POrazajace
  Wtorek, 12.03

  Chore to wszystko chore te komentarze udanego zachwytu nad tym ? Żałosne ruchy starszych panów, przesiadają się ze stanowisk jak z pociągu do pociagu i tak aby gdzies mieć przechowalnię na jakiś czas ! I tak zachwycają się sami sobą i prezą w glupocie ! Chore mentalnie uklady starej nomenklatury !

 4. 4
  +11
  ~ Rafał Maszka
  Wtorek, 12.03

  Pippi Pippi Panie prezydencie straciłem resztki szacunku do Pana i pańskiej ekipy . Powinno się Was kijami pipipi i słuchać czy żyjecie . Nie macie litości dla miasta i szacunku do samych siebie oraz mieszkańców . Pipipi jesteście gorsi od Judasza co za 30 srebrników sprzedał nauczyciela . Pluje na Was i ręki nigdy nie podam nawet na łóżku śmierci . Najgorsze męty w więzieniu mają więcej honoru i człowieczeństwa niż Wy . Jeżeli mieszkańcy Naszego miasta oddadzą na was głosy ,to nie zasługują na to miasto ,ja z żalem zmienię swoje miejsce zamieszkania . Żal mi tylko innych mieszkańców ,znajomych ,kolegiw i koleżanki oraz przyjaciół ,którzy będą musieli tu jeszcze wegetować . Jesteście najgorsza ekipą rządzącą jaka przytrafiła się miastu . MIESZKANCY można zagłosować na kogokolwiek byle nie na tych szkodników . Pipipi pipipi chcą do władz województwa dalej naszokradać W mojej ocenie powinniście skończyć jak Pyzdra w Janosiku . Życzę politycznego ostracyzmu ,dla Was to polityczny wyrok śmierci . PS . Panie Mirku Nie jest Panu wstyd ?

 5. 5
  +6
  ~ zdziwiony Staś
  Środa, 13.03

  Niby muzeum i teatr to kultura. Niby pan Siedler jest menadżerem. No ale to już chyba emeryt. Śmierdzi mi to ustawką. Jakoś nie podoba mi się ta decyzja prezydenta Wróblewskiego.

 6. 6
  +6
  ~ elblążanka
  Środa, 13.03

  Wstyd, wstyd i jescze raz wstyd. To dopiero będzie komedia i cyrk.

 7. 7
  +9
  ~ Ala
  Środa, 13.03

  Missan właśnie stracił mój głos.

 8. 8
  +3
  ~ Znam "derektora"
  Środa, 13.03

  I niestety przez tą decyzję Wróblewskiego, Śliwka może już otwierać szampana, Missan też stracił mój głos. Miało nie być kolesiostwa!!! Buta, pycha i chamstwo Siedlera została nagrodzona!!! Współczuję pracownikom Muzeum i życzę wytrwałości (oby tylko na rok). Pozd dla pana "z zawodu jestem derektorem i znam sie na wszystkim" i "derektor jest tylko jeden" !! ha ha ! Żal i żenada!!

 9. 9
  +4
  ~ Pyzdra
  Środa, 13.03

  Aktor będzie grał Dyrektora muzeum . Reżyseria -Wróblewski

 10. 10
  +4
  ~ tak
  Środa, 13.03

  Elblążanie zbulwersowani że Siedler przez rok będzie dyrektorem muzeum (instytucji która do tej pory obchodziła ich tyle co zeszłoroczny śnieg)-proszę przeczytać komentarze pod artykułem ,,List otwarty pracowników muzeum do kandydatów na Prezydenta"-to wiele wyjaśnia. Zamiast bić pianę , zastanówcie się na kogo oddacie głos w wyborach, bo coś mi się zdaje że chcecie mieć śliwki na wierzbie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.2506148815155