Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Gruby w za ciasnej kurteczce pomyślał i...
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  ... wymyślił, że swoich posadzą na stołkach i będzie dalej rządził z tylnego fotela. Ale ludzie e przejrzeli jego zamiary.

 2. 2
  +14
  ~ wybierzcie
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Prześledźcie aktywność Konerta w tej kadencji. Poza współpracą z Małgorzatą w sprawie Piekarczyka i sikalnią Małgorzaty nie znam jakichkolwiek osiągnięć poza usłużnym uśmiechem i głosem wspierającym Wróblewskiego. Jeżeli elektorat 147 wybierze takich na kolejną kadencję, to gratuluję. Kwiecisty słowotok potwierdza kwalifikacje - "nie po 4 marca ale po 14 lutego"." Abstra chuje" też brzmi po towarzyszowsku. Pozostały skład kww Wróblewskiego też się zmęczył poborem diet. Myślałem, że z przyzwoitości zamilkną i znikną, ale koryto ciągnie.

 3. 3
  +18
  ~ sukcesy?
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Facet który twierdził że ludobójca, morderca Polaków na Kresach " pan szuchewycz nie został prawomocnie skazany przez żaden sąd ukraiński", który nakazuje utrzymywanie przyjaźni i słanie pomocy do Tarnopola gdy po 24 lutego 2022 stadion nazwano tam imienia zbrodniarza na Polakach szuchewycza, prospekty , ulice, parki , szkoły i obiekty publiczne nazwano imienia bandery, szuchewycza i rezunów. Bezwstydne zachowanie "radnego" nawet jeżeli my kureń nakazuje taką postawę. Odrobina empatii Konert. Emerytura pułkownika policji za mała by żyć, czy nakaz rodaków by pilnować "naszych " spraw? Co zrobiłeś dla miasta przez te 6 lat? jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz.

 4. 4
  +7
  ~ kuk
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  do wyboru do koloru?

 5. 5
  +15
  ~ "idzi w ch.uj!"
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  W Elblągu jak w sejmie - gdy sejm dyskutował o pomocy dla "uchodźców " ukraińskich, z mównicy tego polskiego sejmu kilka razy wznoszono okrzyk "sława ukrainie" na co sala w 99% , na stojąco wyła "sława" i biła brawo. Taki to polski sejm i taka polska będzie RM Elbląga z zaciągu konerta. Słysząc polski sejm miałem wrażenie że jest to watra przed atakiem na polski kościół w niedzielę 11 lipca 1943r.. Pozdrawiam po ukraińsku w podpisie.

 6. 6
  +14
  ~ Godzina prawdy
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Lewico, lewico, miałaś Komitety Wyborcze w: 1994, 1998, 2002, 2006, 2010, 2013, 2014. W 2018 zaczęło się: Nowak okrakiem i tu i tu-KWW. Rok 2024 - uprosili Konerta, to miara braku przyzwoitości tych, którzy lewicę już ostatecznie skazali na niebyt, ale ochłapy jeszcze by ciągnęli. Panicznie boją się oceny ludu elbląskiego. Panie Nowak, Panie Mańkut, czekamy nie na kamuflaż Konerta, lecz wasz głos o stanie lewicy w Elblągu i dlaczego nie ma Komitetu lewicy. Dlaczego nie wykonujecie polecenia władz centralnych o utworzeniu swoich komitetów ? Z warszawą jesteście przecież za pan brat.

 7. 7
  +5
  ~ bez klamek
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Niejaki trener Załuski u konkurencji opisuje pasmo sukcesów i to że chciał kandydować na fotel prezydenta i ma już nawet komitet wyborczy ale, z niewyjaśnionych względów, nie kandyduje. Wniosek - oddał pole Śliwce który ma zrobić z Elblągiem to co z Lotosem i wyborami kopertowymi. Konert też jest przygotowany, tylko Nowak ze starszyzną wpisują mu na listy krasnoludki z czerwonym pomponem i nie wie konert kogo będzie miał. Taka to klasa polityczna - z czworaków na salony. Kompletne deja vu. Po co się konert popisuje IQ?

 8. 8
  --6
  ~ Do "literata"
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Jeden pisowski bajkopisarz wali post za postem.nickow jak to u niego nie zabraknie zawsze można podszyć się pod kogoś

 9. 9
  +17
  ~ słowa od pana
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  To ten pan z prawej mówił, żeby nie podpisywać się na listach jak Rembelski zbierał podpisy, bo podpisy to można użyć nie odpowiednio.. Było to jak ostrzeżenie , ciekawe jak teraz sam będzie zbierał?

 10. 10
  +10
  ~ do ~ słowa od pana
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Słuszna uwaga . Podpisywanie komuś kto nie dotrzymuje słowa to bardzo ryzykowne.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80028891563416