Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A czemu nie dbacie o glizdy,pająki,szerszenie,pchły ,mendy.kogos tu pogieło.Lepiej żeby ludzie ginęli z głodu.Kogoś tu pogieło lub mózg wypalony.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A czemu nie dbacie o glizdy,pająki,szerszenie,pchły ,mendy.kogos tu pogieło.Lepiej żeby ludzie ginęli z głodu.Kogoś tu pogieło lub mózg wypalony.