Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (41)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Rodzic bliźniaków
  Środa, 29.11

  Pomoc w rozwoju należy się każdemu, i trenującym na szczycie jak nasi Kajkakarze, czy Adrian ale tez młodym żeby chcieli sie ruszyć ! Mieli możliwości , a rodzice przynajmniej nie musieli wszytskiego pokrywać od samego początku bo chyba dziś nie każdego stać w tych „dziwnych” czasach Poświęcenie zawodników ich pasja wpływa bezpośrednio na młodzież … i jak to jest, że w dzieci w naszych szkołach nie maja dodatkowych zajec w-fu jak SKS czy inne … tylko podstawówki elbląskie kombinują i oczywiście organizują zajęcia W SZKOLE pod przykrywka Stowarzyszeń Dobra szkoła i zajęcia oczywiście są ale Odpłatne ( gdzie rodzic wpłaca Darowiznę co miesiąc !, to chyba nie jest fair. Może komuś się coś pomieszało. Każdy chce zarabiać, żyć godnie także nauczyciele ale dlaczego ZA każdym Razem kosztem rodziców . Może czas sie zastanowić …. Panie Wojciechu trzymam kciuki za zamiany ..

 2. 2
  +7
  ~ Czas na zmiany
  Środa, 29.11

  Pelna mobilizacja i wsparcie dla trenera. Takich watkow jest jeszcze trochę. 100% poparcia. Nikt z tej ekipy z UM nie moze dalej dzialac! Sliwka jako mlody, wybijajacy sie na Prezydenta. Wojciech masz nasze wsparcie, prosze zajac sie tym i innymi tematami. Czas najwyzszy.

 3. 3
  +11
  ~ Borys informuje
  Środa, 29.11

  Bo na więcej Wielkiego Ptaka nie stać, reszta poszks na " przelew" ;)

 4. 4
  +9
  ~ Młody
  Środa, 29.11

  Czyli nasz prezydent chce wychować młodych sportowców i oddać je do klubów, które będą więcej im płaciły? Co za bezsens! Kwestia czasu kiedy nasi seniorzy będą zmieniali kluby. Igrzyska olimpijskie już tuż tuż, fajnie jakby medal pozostał w Elblągu! Panie prezydencie pora zmienić tok myślenia póki nie jest za późno!

 5. 5
  +10
  ~ Qaz
  Środa, 29.11

  Przecież musi zostać kasa na nagrody dla słupów wyborczych to co się dziwicie

 6. 6
  +8
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 29.11

  Wszyscy jednomyślni co do stypendiów dla sportowców. Szkoda Pana Adriana że tak mało miasto mu pomaga. O jego wynikach slychac co chwilę od wielu już lat na wysokim poziomie. Ciekawe ilu tal sportowców pokończyło kariery sportowe.

 7. 7
  +6
  ~ Mama
  Środa, 29.11

  Rodzice powinni finansować hobby dzieciom, oczywiście jeżeli robi to rekreacyjnie. Ale jak.juz wchodzą w grę wysokie wyniki miedzynarodowe czy też czołowe w Polsce to wydaje mi się że miasto powinno wspierać takich ludzi. Obowiazkowo!!!

 8. 8
  +7
  ~ Tak sobie tu czytam
  Środa, 29.11

  W taki sposób straciliśmy wielgata, lewalskiego, bachanka, którzy uciekli gdzieindziej bo dawali lepsze oferty sportowe :/ chwała Adrianowi że zosatl w.miescie i nas reprezentuje. Nie ma lepszego sportowca w.tym mieście od niego

 9. 9
  +4
  ~ Bliski
  Środa, 29.11

  W tym roku Adrian odniósł kilka potężnych kontuzji z których wyszedł i przygotował się do mistrzostw świata ale praca i pieniadze jaką włożył żeby doprowadzić się do pelnego zdrowia przewyższają te żałosne stypendium wielokrotnie. Nawet odrobinę nie zwróciło się a włożył w to dużo pie uedzy już nie wspomnę o przygotowaniach do mistrzostw świata. Ale za to miasto dumnie pieje ze dało stypendium. Czy dało śmieszna nagrodę...

 10. 10
  +6
  ~ Zorientowana
  Środa, 29.11

  Najlepsze to jak wygladala otoczka prezentu od wroblewskiego dla adriana w zeszlym roku cos o tym wiem bo sama pomagalam w tej kwestii chetnie sie podziele jak trzeba bedzie to jest dopiero niezle jaja poczekajmy poczekajmy

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.087100982666