Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ widz
  Poniedziałek, 25.09

  ~ Arc-to może wymień z nazwiska choć jednego współczesnego komunistę.

 2. 2
  +3
  ~ ataman
  Poniedziałek, 25.09

  Arc , to ciężki przypadek. Objawy i "polski" język wskazują na pochodzenie `47. Tylko końska lewatywa może złagodzić objawy głupawki.

 3. 3
  +8
  ~ Osa
  Poniedziałek, 25.09

  Mnie zmuszano do chodzenia do kościoła i na religię i teraz nigdzie nie chodzę co nie oznacza, ze jestem złym człowiekiem.

 4. 4
  --4
  ~ Arc
  Poniedziałek, 25.09

  haha widzę, że błazenady pajaców ciąg dalszy - wymienienie z nazwiska komucha jest tak oczywiste jak wymienienie z nazwiska głupka - nie znam waszych nazwisk ale spójrzcie w lustro bo po waszych idiotyzmach aż bije kołchozem :)

 5. 5
  --3
  ~ lol
  Poniedziałek, 25.09

  Drodzy antyreligijni! Te statystyki to wasza klęska. Mając wybór większość nie rezygnuje. Co więcej, gdyby zestawić te statystyki z opiniami nt. sksedukatorów... to dopiero by zapiekło! Poza tym rację mają osoby zwracające uwagę na bieganie za księdzem kiedy w grę wchodzi chrzest czy bierzmowanie. Piękna hipokryzja moja panno!

 6. 6
  +3
  ~ Brede
  Poniedziałek, 25.09

  Chętnych na etykę nie ma, bo trzeba pisać oddzielny wniosek o organizację lekcji etyki w szkole. A rodzic się o tym dowie tylko wtedy, jeśli zapyta. Za to religia jest z automatu. Na pierwszym zebraniu rodzice dostają kartę, na której zaznaczają, czy dziecko ma chodzić na religię, czy nie. O etyce ani słowa. I o to chodzi, bo jeśli chociaż siedmiu rodziców ze szkoły napisze taki wniosek, to wtedy szkoła musi zorganizować lekcje etyki, a to kłopot. Więc lepiej rodziców nie informować, a dziecko nie chodzące na religię sobie posiedzi dwie godzinki na korytarzu...

 7. 7
  +5
  ~ widz
  Poniedziałek, 25.09

  ~ Arc......pianista ma wiecej brudu za paznokciami,niż ty rozumu.podejrzewam,że twoja inteligencja nie mieści sie w każdnymz przyjetych kanonów.skoro nazwiska komunistów są takie oczywiste ,to dlaczego nie potrafisz wymienic ani jednego?bo na paskach tvp tego nie podali?

 8. 8
  --3
  ~ Arc
  Poniedziałek, 25.09

  widzisz widz jesteś tak tępy, że nawet jak ci podałem na tacy, to nie skumałeś :D Czego ty jeszcze nie rozumiesz? :D

 9. 9
  0
  ~ zdziwiony Staś
  Poniedziałek, 25.09

  Boję się puszczać swoje dzieci na katechezę. Zwłaszcza teraz po tej historii z Dąbrowy Górniczej. Czy elbląscy księża też odbywają stosunki z męskimi prostytutkami?

 10. 10
  +2
  ~ widz
  Poniedziałek, 25.09

  ~ Arc ,ja wyjechałem z Polski nielegalnie za czasów komuny.przez wiele lat miałem zakaz powrotu do prl-u.nigdy nie miałem nic wspólnego z żadnym kolchozem,pzpr czy tym podobnym.taki kmiotek jak ty nie moralnego prawa porównywać mnie do komunisty.a jesli chodzi o rozumienie tekstu ,to chyba sam nie rozumiesz co piszesz i używaż słów ,ktorych znaczenia nie znasz.tak jak napisał ataman-lewatywa-profilaktycznie ,bo zapobiegawczo już sie nie da.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89089512825012