Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --12
  ~ Aleksander
  Niedziela, 17.09

  Polecam głosować na kandydatów nie partie. DLa mnie takim kandydatem jest Łukasz Kochan na senatora.Były Komendant naszej Straży, która za jego kadencji rozkwitła. Każdy kto choć miał z nim styczność od razu wyczuwa pozytwyną energie.

 2. 2
  +28
  ~ Obnażając patologię
  Niedziela, 17.09

  Po 1 wszyscy już mają dość tej patologii zła która się dzieje i nawet nasila, z tego co czytamy niemal codziennie! ! dlatego głos oddam na byle kogo byle nie miała nic wspólnego z ludźmi którzy poniżają , szykanują , zastraszają , mobbingują i dyskryminują! oraz na tych co spolegliwie to tolerują , patrzą , akceptują i wykonują! to wszystko pomału się już ulewa i uleje! zawsze trzeba wiedzieć ze na stanowiskach się bywa i ważne jak się kończy , a nie jak zaczyna!

 3. 3
  +11
  ~ rednaskelA.
  Niedziela, 17.09

  Drogi Aleksandrze pan Kochan kandyduje na senatora, a w tym głosowaniu oddajemy głos na osobę, mimo, że większość z nich związana jest z jakąś opcją polityczną. To jest jednak przejrzysty element demokracji, bo wygrywa ten, który uzyska najwięcej głosów (u nas to będą dwie osoby). Natomiast w wyborach do Sejmu nie ma znaczenia na jaką osobę się głosuję, bo i tak jest to głos na określoną partię.

 4. 4
  --1
  ~ Ola
  Niedziela, 17.09

  Oddam swój głos na PiS.

 5. 5
  0
  ~ Stefan Rembelski
  Niedziela, 17.09

  Takim samym capo di tutti capi jest Jarosław Kaczyński dla Pis jak Donald Tusk dla PO. Tak samo jest w Lewicy i Trzeciej Drodze czy Konfederacji. Obaj kierują kierują zorganizowanymi grupami przestępczymi okradającymi naszą Ojczyznę nie na miliony ale na miliardy złotych. To są bezwzględni niebezpieczni przestępcy legitymizujący się co cztery lata w wyborach parlamentarnych i My co najgorsze jak milczące owce bierzemy w tym udział. Afery od hazardowej po wizową są tego jaskrawym przykładem. Tylko Jednomandatowe Okręgi Wyborcze są lekarstwem na tą patologię. Jeżeli tego my obywatele nie zrobimy damy przyzwolenie na zamianę Polski w państwo typu Kolumbia czy Meksyk rządzone przez mafijne kartele . Niech udział w Referendum i Bojkot wyborów będzie dobrym początkiem

 6. 6
  +8
  ~ POlak
  Niedziela, 17.09

  Gdyby rządził Tusk I Wcisla byc może mielibyśmy dzis w Elblągu Bucze bo Tusk I Wcisla dopiero na Wiśle w strategii obronnej RP chcieli bronić Polske. To jest skandal. CI ludzie powinni zniknąć na zawsze z polityki bo są zagrożeniem dla Polski.

 7. 7
  +25
  ~ Hans
  Niedziela, 17.09

  Każda partia lepsza niż OP

 8. 8
  +28
  ~ Bez skutku, panie pośle!
  Niedziela, 17.09

  dzięki Bogu, że tzw. Trzecia Droga gdzieś na antypodach sondażu, bo poseł Ziejewski krzyczy z każdego płotu i ściany "twój skuteczny poseł". Czy "osiągnął skutek" w wychowaniu, wzmocnieniu kultury osobistej, odejściu od mobbingu, odrzuceniu klakierów- u swojego kolegi z PSl, chwilowo przebywającego na Łączności?

 9. 9
  +6
  ~ Cala moja rodzina
  Niedziela, 17.09

  Tylko PIS reszta won.

 10. 10
  --2
  ~ P/ola/kpisuar
  Niedziela, 17.09

  A ja w dalszym ciągu podszywam się pod cudzy nick no cóż pisiory won z Elbląga

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1653170585632