Niedziela, 21.07.2024, Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (64)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ Emocje zeszły
  Piątek, 28.07

  Najwazniejsze ze niektorzy w koncu mogli przeżyć orgazm bo w końcu jak juz nie możn uwalniać emocji inaczej idzie się w politykę bo ona jak ta kurtyzana przyjmie każdego -:)))

 2. 2
  +32
  ~ paraliż polityczny członka
  Piątek, 28.07

  A do kogo oni mówili? Na fotce nie widać nawet przechodnia. Wschodni sposób wykonywania fotografii - zawsze główne miejsce zajmują towarzysze z Taplar a Kaziuka nawet nie ma w pobliżu i na fotce. Mówienie do siebie, głośna publiczna rozmowa z sobą, to choroba psychiczna i trzeba ją leczyć. Najlepsze efekty daje duża dawka ziół na zatwardzenie i polityczną obstrukcją. ~Emocje - masz rację, tylko trzeba wyjaśnić . że aby wejść do polityki trzeba być członkiem w partii. Partia wielu wciąga na członka, a pozostałych, w tym elektorat, traktuje jak członków. Z fotki wynika że członkowie są w zwisie i udają że stoją na wysokości zadania.

 3. 3
  --19
  ~ Joachimprzekręt
  Piątek, 28.07

  Pisiory maja niespotykaną zdolność przekręcanie kota ogonem.WAS należy się bać i pilnować! Jesteście kłamcy i złodzieje .Nietylko cała Polska ale i cały świat z was sie śmieje komuniści i złodzieje !!!!!

 4. 4
  +14
  ~ Mixters
  Piątek, 28.07

  Czy senatorowi nie przeszkadza to ze w Polskim Senacie zamiast Flafi Polski stoja flagi ukrainy i eurokomuny? Po srodku stoi flaga polski oblezona z jednej strony ukraina a z drugiej eurokumuna!!! w jakim kraju my zyjemy!!? kto do tego dopuscil?!! jakiej senator jest narodowosci!??? dlaczego opozycja nic z tym nie robi!!? zdrajcy!!! co oni nam z ta polska robia szanowni panstwo!? ukropolin? To jest polska! reszta Won!

 5. 5
  +16
  ~ FRED
  Piątek, 28.07

  PIS KOALICJĘ PRZYPILNUJE ŻEBY KRZEKRĘTÓW NIE ROBILI

 6. 6
  +27
  ~ Co za show
  Piątek, 28.07

  Najlepsze to te autokary na warszawskich blachach -:))) jak za Gierka

 7. 7
  +13
  ~ milcz i chwal
  Piątek, 28.07

  ~Mixters i inni - teraz wiesz, że ukraińcy są na kierowniczych funkcjach w polskim parlamencie, rządzie, u prezydenta, w sądach, prokuraturze, policji, zusach, oświacie, ..., . Tak obślizgłych i cwanych w innych częściach świata nie ma. A jeżeli połączono geny znad Dniepru z tymi znad Genezaret, to mamy mieszankę jak z flagami w polskim parlamencie. Wkrótce stanie tam flaga banderowców dla uczczenia rzezi Lachiv po 1943.Tergo co nam zrobił Stalin nawet Rubno nie oczyści.

 8. 8
  +21
  ~ ATYNA R
  Piątek, 28.07

  Najlepiej wiedzą ci z PO jak okraść i kłamać .

 9. 9
  +23
  ~ ATYNA R
  Piątek, 28.07

  Durnie z PO już wiedza co gadać po wyborach jak już gdaczą ze oszukane .

 10. 10
  +24
  ~ pytacz
  Piątek, 28.07

  a jak wygra Po to też będą nieuczciwe?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.0323441028595