Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Cieszmy się. Mamy nową atrakcję na kilkanaście dni - koło widokowe , zamiast rozwojowego portu morskiego na lata lub na wieki. Port zresztą i tak powstanie a Wróblewski z Wcisłą będą się mogli pokręcić na bulwarze. Skołowali ten nieszczęsny Elbląg.
Po co ma być jak nie ma tam co podziwiać???
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Cieszmy się. Mamy nową atrakcję na kilkanaście dni - koło widokowe , zamiast rozwojowego portu morskiego na lata lub na wieki. Port zresztą i tak powstanie a Wróblewski z Wcisłą będą się mogli pokręcić na bulwarze. Skołowali ten nieszczęsny Elbląg.
Po co ma być jak nie ma tam co podziwiać???