Poniedziałek, 5.06.2023, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (49)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Jaka moralność?
  Ponad tydzień temu, Środa, 24.05

  Najbardziej zaskakuje mnie osoba Pana Czyżyka ! Bądź co bądź facet inteligentny, obyty i raczej myślący i czy dobrze się czuje moralnie jak opowiada się mieszkańcom takie fantasmagorie!!! Czy Panu trochę nie glupio ??? Bo co do reszty towarzystwa to takich dylematów nie mam!!!

 2. 2
  +7
  ~ Ilikeelblag
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  Bezczelna manipulacja!!! Niecałe 12% z 80 tys. mieszkańców uprawnionych do głosowania - to nie jest rzetelna reprezentacja, to nie jest 70%. Dopiero bezstronne referendum jest w stanie wyważyć głosy mieszkańców! Skoro podobna liczba , bo ok. 10 tys. podpisów, bez wielkiej wrzawy i bez horrendalnych kosztów, została zebranych wcześniej przez Solidarność (głosy za wsparciem rozwoju i portem o większościowym zarządzie Skarbu Państwa), to sprawę zakończyć powinno referendum. Czy naprawdę nikt z rządzących miastem nie widzi, że głupio brną i każdy prawnik to podważy? Portu nie buduje się na jedną kadencję rządzących, już wystarczająco dużo czasu w Elblągu zostało zmarnowane. Czy kolejne 12 lat będziemy zamiast realnej budowy infrastruktury - będziemy dalej słuchać bełkotu o budowie obrotnicy?

 3. 3
  +11
  ~ Mieszkaniec
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  A głosy kto liczył, pewnie niezależna komisja. Śmiechu warte. Ankieta bez żadnej prawnych skutków i raczej sprawa do sprawdzenia przez odpowiednie służby celowości wydania środków publicznych. W kwotę 102 tys. Zł nie wierzę, gdyż wg mnie jest zaniżona. Kilkakrotnie widziałem 2 pracowników UM wraz z towarzyszącym im strażnikiem miejskim w sklepach, czekających na mieszkańców. Ciekawe czy ich wynagrodzenie też zostało wliczone .

 4. 4
  +8
  ~ Nokaut-;)
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  Miny na zdjęciach przy oglaszaniu tego,, sukcesu,, bezcenne-:)

 5. 5
  +7
  ~ Adix
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  Pan wroblson to " wspaniała wizytówka" Elbląga wystarczy spojrzeć na zdjecie

 6. 6
  +5
  ~ słava wynikom!
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  Niestety, wynik głosowania w sprawie losów portu jest tak samo prawdziwy, jak wizerunek Wróblewskiego i pozostałych "siedzących" (ciągle tych samych) - wczoraj fotki były autentyczne, dzisiaj są sprzed 15-20 lat. Wystarczy powiedzieć co się chce i każda komisja i redakcja zrobi wszystko zgodnie ze zleceniem. Sicz i rządy kurenia.

 7. 7
  +6
  ~ 100k w błoto
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  100 tysięcy w błoto, na swoje wojenki z miejskiej kasy to dobrze rządzi się pieniędzmi, ale z tego co można ciągle wyczytać to pracowników olewa prócz lizusów kadry kierowniczej. Wszyscy ze zdjęcia out.

 8. 8
  +1
  ~ Rambo11
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  Deratyzacja-Ciekawski -A co powiecie Panowie o comiesięcznych pensjach Pani Sadurskiej byłej szefowej kancelarii prezydenta 175 tyś 55zł obecnie zasiadającej w pzu to też wasze pieniążki??? mniej boli czy tak daleko nie potrafimy liczyć ???

 9. 9
  +9
  ~ Mama przedszkolaka
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  A gdy pół roku temu potrzebny był ułamek tej kwoty na remont przedszkola to powiedział że nie ma pieniędzy i wraz z zastępcą i babką od edukacji robił podchody jak nas z tego budynku wykurzyć i przedszkole zlikwidować. A tu proszę na wojenkę z PIS wyskrobał ponad 100 tyś. Proszę państwa to jest niegospodarność,to jest skandal!

 10. 10
  +2
  ~ 123
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 25.05

  W głosowaniach bez nadzoru najważniesze kto liczy głosy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96592402458191