Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ ...
  Poniedziałek, 08.05

  Pajac uwalony jakimś świństwem rżnie bohatera wobec trzech starszych kobiet i do tego ma ćwierć inteligentnych fanów w komentarzach . Szkoda , że akurat tam nie przejeżdżałem . Może innym razem .

 2. 2
  +4
  ~ Jakiś tam
  Poniedziałek, 08.05

  Manipulacja tej pseudo gazety.Ja paluszeg w górę a wychodzi w dół.:)

 3. 3
  +2
  ~ takie
  Poniedziałek, 08.05

  czy lewactwo mające tolerancję jako hasło coś potrafi poza pisaniem wyzwisk i obrażaniem, jakoś nie zauważyłam

 4. 4
  +4
  ~ Głos Ludu
  Poniedziałek, 08.05

  Nie mam nic przeciwko tym ludziom i ich poglądach - mają prawo mieć takie zdanie ( Ja mam inne ), dlaczego tylko na folderach, które mają ze sobą pokazują rozczłonkowane płody ? Tj niezgodne z prawem. Czy gdyby inne stowarzyszenie pokazało np. Dziecko z jednym okiem i mózgiem na wierzchu, plus dopisało - państwo ani kościół się tym nie interesuje to wówczas pewnie byłoby to nielegalne. Swoją drogą, dzwoniłem na policję i usłyszałem : Zgromadzenie jest legalne, ale wie Pan jak to teraz… Policja boi się władzy… a człowieka, który napadł mimo wszystko potępiam.

 5. 5
  +4
  ~ Teść
  Poniedziałek, 08.05

  Może jeszcze konfesjonały poustawiajcie na ulicach!

 6. 6
  +3
  ~ szofer
  Poniedziałek, 08.05

  Istotnie na takie zgromadzenia potrzebna jest zgoda , czy ją mieli ???

 7. 7
  --3
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 08.05

  Ponieważ złośliwi POdejrzewają i rozsiewają POdłe kalumnie, to uprzejmie informuję, że to naprawdę nie byłem ja, choć miejscówka w zasadzie na dzielni:) O ile religianckie bzdety mam bowiem, jak wiadomo, w głębokim POWażaniu, o tyle z rozmodlonymi staruszkami to żaden dla mnie honor i jakikolwiek zaszczyt się słownie potykać - poza tym, ja nie używam maski do zasłaniania faszystowskiego (najwyraźniej) ryja. Na moje - tak sobie spekuluję:) - to jeden z tych anonimowych łajdaków i trolli promowanych przez burżuazyjno-jurgieltniczy PO**el zapewne był, bo to oni są w mieście znani z publikowania wszelkiego rodzaju hejtu wymierzonego w ludzi wierzących, do tego cechują się cenzorsko-trollerską skrytością i neoliberalnym, typowo wolnomedialnym tchórzostwem. Ja bym winnego szukał właśnie tam:) 🚩

 8. 8
  +6
  ~ ROZUM
  Poniedziałek, 08.05

  Modlić należy się w kościołach. Wyprowadzanie ludzi na ulicę, żeby się "modlić" upokarza prawdziwych katolików. Zrobiło się ciepło to wyłażą tacy na ulicę i przeszkadzają tym co idą na zakupy, spokojnie wracają do domu. Jak wam nie wstyd napastliwą postawą narzucać innym swój światopogląd. Żygać się już chce tymi wszystkimi modlącymi, walczącymi z tymi co nie popierają takich form wyrażania swoich poglądów. To już chyba FANATYZM, całkowicie wynaturzone praktykowanie wiary. LUDZIE ROZUM POSTRADALI.

 9. 9
  --3
  ~ Jdhs
  Poniedziałek, 08.05

  Brawo dla gościa w kominiarce

 10. 10
  +2
  ~ Arc
  Poniedziałek, 08.05

  Nie ma to jak próba manipulacji redakcji i pisanie w trybie przypuszczającym o sprawie, o której wiedzą, że zdarzyła się na prawdę. Nawet linka podali (na którego jak widać komentujące lewactwo nie weszło), gdzie jest pokazany filmik z zajścia i jawnie potwierdzenie też, że zgromadzenie było wcześniej zgłoszone - ale redakcja ciagle używa trybu przypuszczającego - https://wprawo.pl/brutalny-napad-na-modlacych-sie-na-rozancu-wideo/

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83336496353149