Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Do Stefan R.
  Środa, 19.04

  My tu juz ich nie chcemy! Ani patrzeć ani słuchać! Oby mial Pan rację !

 2. 2
  +15
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 19.04

  Cienko to wygląda.......mam wątpliwości, a miałem głosować za portem dla Elbląga......

 3. 3
  +20
  ~ Chore paranoje
  Środa, 19.04

  Cienko jest po prostu w mieście! Obraz jest tragiczny i upolitycznienie wszystkiego ! To jakaś obsesja i paranoja chyba zwariowali !

 4. 4
  --7
  ~ on idzie
  Środa, 19.04

  Widząc co czyni Kukiz i kukizowcy, jeśli miałbym im zaufać, to jakbym zaufał ponownie Wróblewskiemu, psl, po lsd. Pewien facet dąży do tego by elektorat krzyknął za nim jak za Antkiem - "właściwy na właściwym". Jak się skończyło z bezbarwnym , niesamodzielnym Antkiem, tak będzie też z kukizowcem jeśli go wybierzecie. Co innego szarpać gitarę lub włosiankę i na tym zarabiać, a co innego robić coś dla ludzi. Będzie program, poszarpiemy.

 5. 5
  +19
  ~ Na ulicu mówią
  Środa, 19.04

  Uwaga tu cytuję "... przygotowaliśmy koncepcję budowy obrotnicy (to akurat potrzebne działanie ale a. za późno, bo dopiero w 2019 roku i b. poza koncepcją nie wydarzyło się nic więcej, nie ma projektu nie mówiąc o przetargu i budowie) - chcieliśmy kupić jedną działkę w porcie ale się nie udało (poważnie)..." Panie Wróblewski nie pora posunąć specjalistę od ciepłej posadki po hotelarstwie jako ostatnie najsłabsze ogniwo ?

 6. 6
  +10
  ~ Do.... na ulicy mówią
  Środa, 19.04

  Jak tak zaczną wszystkich posuwać to za chwilę ludzi do roboty zabraknie więc moze zamiast posuwaniem zajmą się uzdrawianiem gospodarczym miasta?

 7. 7
  +23
  ~ Fan Gargamela z PO
  Środa, 19.04

  Panie Wróblewski żądam odpowiedzi jakim cudem ten magik jest od dekady dyrektorem? Czy Pan nad tym panuje jeszcze? Czy Pan to widzi i rozumie?

 8. 8
  +18
  ~ Szepty uliczne
  Środa, 19.04

  Na ulicy szepczą ze za chwilę stary, przepocony, zardzewialy ukkad pierdol.....ie! z hukiem!

 9. 9
  +14
  ~ Ja też tu mieszkam
  Środa, 19.04

  Mógł się Wróblewski zapisać w historii Elbląga jako taki sobie kolejny prezydent. Nieruchawy, o nieciekawej aparycji, bez charyzmy. Ale też i taki ktoremu zawdzięczamy wiadukt na Zatorze, kilka km ścieżek rowerowych, parę rond które poprawiły warunki komunikacyjne, odnowione parki a może i kąpielisko. Tymczasem zaczął rozrabiać z Wcisłą w sprawie portu. I teraz już coraz więcej Elblążan zastanawia się nad tym panem, czy warto mu ufać? Typowy urzędas z kompleksami i brakami wyobraźni. Lansujący się w garniturze przy otwarciu pojemnika na plastikowe odpadki. Wydający pieniądze na jakieś projekty do szuflady, pomniki po znajomości lub referenda. Miał to być godny uczeń swojego mentora, Henryka Słoniny. Ale jak widać format nie ten.

 10. 10
  +14
  ~ Won z ruskimi
  Środa, 19.04

  Kiedy rozliczenie nieudaczników odpowiedzialnych za likwidację elbląskich zakładów mięsnych i doprowadzenie basenu przy spacerowej do ruiny? Elblążanie oczekują skazania niegospodarnych urzędników, bez tego nie można patrzeć w przyszłość.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.026200056076