Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ ...
  Środa, 05.04

  Ja obstawiam , że to centrum to będzie takie większe coś jak przy moście UE albo na Kochanowskiego . CCC ,Martes , Pepco , Rossman , Inmedio , apteka , może kaufland .

 2. 2
  --4
  ~ Gabriel
  Środa, 05.04

  Jakie będą sklepy

 3. 3
  +6
  ~ Arc
  Środa, 05.04

  Realista - jak z ciebie taki realista, to weź realnie powiedz, gdzie ty masz tu wolny rynek??? Czy wtedy jak ukraińcy wwożą nam tony zboża bez żadnych koncesji i uwarunkowań jakie musi spełnić polski rolnik będący w unii, czym te zboże ukraińskie jest niewiadomej jakości i tańsze, a polski rolnik kopany w d...? Czy może jak na podobnej zasadzie wwożą nam ukraińskie jajka? Wolny rynek, to rynek gdzie wszyscy biorący udział w obrocie sprzedażowym mają równe szanse. A może wg ciebie wolny rynek jest jak unia nakazuje nam zamykanie kopalń i w tym samym czasie niemcy otwierają nowe? Przykładów można mnożyć, jednak nie o twój pseudo wolny rynek tu chodzi, tylko jak to już było mówione o produkcje a nie tylko konsumpcje. Elbląg upada, bo tylko sklepy, w których już nie ma komu i za co kupować.

 4. 4
  +15
  ~ ???
  Środa, 05.04

  Na co w Elblągu kolejny park handlowy?!!! No chyba żeby młodzież elbląska miała gdzie randkować i przesiadywać...zima wewnątrz a latem na zewnątrz jak pod carefourem...I palić e papieroski ...Nie rozumiem władz Elbląga czy naprawdę nie macie lepszych pomysłów jak stawianie kolejnych marketów itp...?!!!

 5. 5
  +5
  ~ Joe
  Czwartek, 06.04

  Mam nadzieję, że w końcu będą inne sklepy niż w innych "elbląskich parkach handlowych", bo jak człowiek musi kupić buty, czy garnitur, to trzeba jechać do Trójmiasta na zakupy, bo w Elblagu nie ma sklepów. I mam nadzieję, że sklepy będą z polskimi produktami, a nie zagranicznymi drugiego albo nawet trzeciego sortu, bo takie już mamy w Elblągu w wystarczającej liczbie. Z osiedli robi się getta i każde getto ma te same sklepy. Wybór taki, że żaden.

 6. 6
  +15
  ~ Qwerty
  Czwartek, 06.04

  Kolejny pepcoland. A architektonicznie to kolejny potworek w tym mieście.

 7. 7
  +8
  ~ sanepid
  Czwartek, 06.04

  a te budy z miesem kolo biedronek to jak wyglada tam sanitariat? tam jest jaka woda biezaca? gdzie oni maja tam vc, gdzie te mieso jest trzymane? ktos to kontroluje?

 8. 8
  --3
  ~ Jfsgj
  Czwartek, 06.04

  Super. Cieszę się, nie będzie trzeba jezdzic do centrum.

 9. 9
  0
  ~ anna
  Czwartek, 06.04

  Nie podoba Ci się park handlowy - buduj bibliotekę, czy silos na ukraińskie zboże. Ale nie. Potrafisz tylko jęczeć, bo jak zwykle w życiu ci nie wyszło. Z tej strony miasta nie ma gdzie iść na zakupy, mieszkam obok, bardzo dobrze, że budują. Będzie Action, będzie Tedi, będzie SInsay, będzie jakiś dom i ogród - i super. Jęczcie dalej.

 10. 10
  +3
  ~ Zniesmaczony
  Niedziela, 09.04

  Drzewa wyrąbano co do jednego. A Ziemia umiera..🥴

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.026606798172